Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek neye işaret eder?

Rüyamda annemle yüksek tavanlı, beyaz rengin hakim olduğu geniş bir evdeyiz. Ev bizimmiş. Yeni beyaz koltuklar almışız. Onları yerleştiriyoruz. Sonra camın kenarında kafeste iki tane muhabbet kuşu var renkleri çok canlı yeşil yeşil. Biri kafesten kaçıyor tam onu yakalayayım derken birden elimin yanından küçük bir papağan geçiyor.

Onu kuyruğundan yakalamaya çalışıyorum ama uçup gidiyor. Sonra aradan zaman geçmiş dayımın oğlu yanımda muhabbet kuşları gelmiş bana gösteriyor. Ama kuşlar kafeste değil evin içinde uçuyorlar. Çok seviniyorum. (bu arada uyumadan önce bir niyette bulunmuştum olup olmayacağını göreyim diye ve bu rüyayı gördüm.)
pretty, 29, Kadın, Bekar, Çalışıyor, ne çok mutluyum diyebilirim ne de mutsuz.

Rüyada koltuk görmek neye yorulur?

Rüyanızda gördüğünüz ferah, beyaz ev reel hayatınızda yeni bir başlangıç işaret eder ya da yeni bir başlangıç yapma zamanı geldiğini gösterir.

Rüyada koltuk görmek hayallerinizin çok büyük olduğuna veya gerçekleşmeyecek hedefler peşinde koştuğunuza işaret eder. Rüyada koltukta oturmak reel hayatta yanlış düşünceler içinde olduğunuzu gösterirken amaçlarınıza ulaşmak için doğru şeyler yapmanız gerektiğine delalet eder. Rüyada eski koltuk görmek, kırık koltuk ya da yırtık koltuk görmek düşünce tarzınızın oldukça eskimiş olduğunu, başarı ve mutluluk yeni ve modern düşünce tarzına geçmeniz, değişmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada sallanan koltuk görmek rüyayı gören kişinin bir çeşit baskı  altında olduğunu gösterir. Strese sebep olan bir durum ya da sorun olduğunu belirtir. Boş bir sallanan koltuk görülmesi zihinsel stres altında olduğunu ima eder. O sallanan koltukta oturmak, sallanmak  ise duygusal stres gösterir. Rüyada koltukta oturan birini görmek aslında rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşmakta gecikme yaşamamak için daha aktif olması gerektiğini anlatır.

Rüyada gördüğünüz muhabbet kuşu size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret ederken papağan ise size iletilen bir mesajın yolda olduğunu ya da yakında bir dedikodu duyacağınızı temsil eder.

“Rüyada Koltuk Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda Rahmetli halami ve babami guzel bir evde gordum, yeni koltuk alacakmis, rahmetli babam beni seviyor “guzel kizim” diye, bende “halama cekmisim” diyorum, ikisine de sarilip opuyorum ve cok mutlu oluyorum sanki gercek hayatta gibi hala burada yatayimmi dedim orayi hatirlamiyorum .sonra basbakan tayyip erdogani goruyorum bir kaffe oturuyorum oda yanima oturuyor hadi gidelim diyor. ama cok net gordum .simdiden tesekkur ederim. yasemin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir