Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Koltukta Oturduğunu Görmek

Rüyada koltukta oturduğunu görmek ne demek?

Rüyada koltukta oturduğunu görmekKendimi evimizdeki pembe kılıflı koltuklarda otururken görüyorum. Yanımda da üvey babaannem oturuyor, karşımda annem. Koltuğun yanına bıraktığım bana ait olan fakat değil, eski bir çanta ve eski bir telefon var. Daha sonra telefon çalıyor arayan yabancı bir numara ama babamın olduğundan annem ve ben eminiz.

Babaannem açmamamızı söylüyor annem açmamı. Açmıyorum. Babam ve halam rüyaya giriyor bu sefer onlarla aramızda bir tartışma açılıyor telefon yüzünden. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada koltukta oturmak yorumu

Görmüş olduğunuz rüya kendi içinde oldukça tutarlı ve oldukça güçlü bir mesaj veren önemli bir rüyadır.

Rüyada koltuk görmek rüya sahibinin çok büyük hayalleri olduğuna veya gerçekleşmesi çok zor hedefler peşinde koştuğuna delalet eder. Rüyada koltukta oturduğunu görmek kişinin gerçek hayatında bazı yanlış düşünceler içinde olduğunu gösterirken amaçlarına ulaşmak için doğru şeyler yapması gerektiğine alamet eder. Burada en ilginç olan şey pembe koltuklar olup, pembe renkli koltukta oturmanız hayatınızda yere daha sağlam basmanız, hayallerinize kapılmamanız gerektiğini temsil etmektedir. Karşında üvey babaanne oturması hedeflerinize ya da hayallerinize yönelik canınızı sıkacak bir haber almaya işarettir.

Eski çanta görmek makbul değildir, özellikle parasal konularda rüyayı gören kişinin kendilerinden yardım beklediği ve destek umduğu insanlardan tam aksi olarak hayırsızlık, vefasızlık ve nankörlük görmesine ve büyük bir şok yaşamasına rivayet edilir. Rüyada eski telefon görmek rüya sahibinin gerçek hayatında sevdikleriyle iletişiminde kendini daha iyi anlatması, duygu ve düşüncelerini daha doğru ifade edebilmesi hala eski yöntemleri kullandığını ve bu durumun bazı zamanlar sıkıntı yaşanmasına sebep olduğuna yorulur. Rüyadaki yabancı numara hayatınızda bazı hallerde biraz daha sorumlu davranmanız gerektiğine rivayet edilir.

“Rüyada Koltukta Oturduğunu Görmek” için bir yanıt

İyi günler, rüyamda gündüz vakti evde tekli koltukta otururken saclarımın sadece ön tarafının döküldüğünü gördüm. Dökülen yerde kemiksi yapıda parmak kalınlığında bir tümseğin çıktığını gördüm. Seher vakti gördüğüm bir rüyadır. Yorumlayabilir misiniz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir