Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Koltukta Yılanlar Görmek

Rüyada koltukta yılanlar görmek neye işarettir?

Rüyanda başka bir arkadaşımız bizim eve oturmaya geliyor. Bizim evin her yerinde yılanlar olduğunu görüyor. eve girmekten korkuyor. bende korkma bir şey yapmazlar ben elimle besliyorum bunları demişim. Bunun manası ne demek? Rüya unsurları: oturmaya gitmek, oturmaya gelmek, evde yılanlar, yılan beslemek. 13. 02. 2010 / 10:08 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada koltukta yılanlar görmek neye yorulur?

Rüyada evinizde yılan görmüşseniz, evde yılanın görülmesi, yılanı evde görmek, hayalperest ya da kavga içgüdülerini işaret eder. İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an evde tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret eder.

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

Doğu kültürlerinde rüyada yılan görmek ihanet düşmanlık, gizli düşman veya doğru yoldan saptırmak isteyen birine yorumlanır. Batı kültürlerinde rüyada yılanı görmeniz ise gizli korku ve endişe ile yaşama sevinci, hayat enerjisi ve sağlığınız hakkında bilgi verdiği söylenmektedir. En önemli rüyada yılan görmek tabiri budur, çünkü yılanlar yüzyıllardır yılanlar sağlık sembolüdür.

Yılan rüyaları, tüm dünyada en çok görülen rüyalar arasında gelmekte ve çok önemli mesajlar vermektedir, bunlar dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır. Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır. Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder.

“Rüyada Koltukta Yılanlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bilgisayar başıma akşam geçecekken ayakta, ışık aşıkken yattığım kanepede eşyalar arasında dolanan siyah ve gümüş renkli yılanın eşyalar arasında dolandığını gördüm. Sokar mı sokmaz mı düşünürken korktuğumu düşündüm, camdan atmak geldi, bir yandan da zarar vermez dedim bir yandan da siyah renginin yanında gümüş rengini görünce de ne garip yılan dedim. 35, Erkek, Bekar, Çalışıyor, endişeli.

Evin icinde ince upuzun sari bir yilan goruyorum, evin bir ucundan sokaga kadar uzanan yilana soyleniyorum kiziyorum, yilan da bogazindan karnina kadar sisiyor utaniyor kacmaya calisiyor, bir kac gun etkisinde kaldim, simdiden teskkurler. 44, Kadın, bekar, ev hanimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir