Rüyada Koltukta Yılanlar Görmek

Rüyada koltukta yılanlar görmek neye işarettir?

Rüyanda başka bir arkadaşımız bizim eve oturmaya geliyor. Bizim evin her yerinde yılanlar olduğunu görüyor. eve girmekten korkuyor. bende korkma bir şey yapmazlar ben elimle besliyorum bunları demişim. Bunun manası ne demek? Rüya unsurları: oturmaya gitmek, oturmaya gelmek, evde yılanlar, yılan beslemek. 13. 02. 2010 / 10:08 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada koltukta yılanlar görmek neye yorulur?

Rüyada evinizde yılan görmüşseniz, evde yılanın görülmesi, yılanı evde görmek, hayalperest ya da kavga içgüdülerini işaret eder. İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an evde tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret eder.

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

Doğu kültürlerinde rüyada yılan görmek ihanet düşmanlık, gizli düşman veya doğru yoldan saptırmak isteyen birine yorumlanır. Batı kültürlerinde rüyada yılanı görmeniz ise gizli korku ve endişe ile yaşama sevinci, hayat enerjisi ve sağlığınız hakkında bilgi verdiği söylenmektedir. En önemli rüyada yılan görmek tabiri budur, çünkü yılanlar yüzyıllardır yılanlar sağlık sembolüdür.

Yılan rüyaları, tüm dünyada en çok görülen rüyalar arasında gelmekte ve çok önemli mesajlar vermektedir, bunlar dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır. Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır. Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir