Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Koltukta Yüzbaşı Görmek

Rüyada koltukta yüzbaşı görmek neyi işaret eder?

Ben bir kaç ay önce kız arkadaşımdan o beni çok sevmesine rağmen kimi olaylardan dolayı ayrıldım. Bunu belirtmek istedim öncelikle. Rüyam ise şöyle; Kız arkadaşımla bir süredir görüşmüyoruz, ben evine gidiyorum, kapıyı kendim açıyorum, karşımda ablası ve babası duruyor, onu getirin bana çok özledim diyorum, ablası kolundan tutup getiriyor, kız gözü yaşlı bir şekilde. Koltukta boylu poslu bir yüzbaşı oturuyor ama hiç bir şey demiyor öylece bakıyor.

Rüyanın gerisi hatırlayamıyorum ama ben bu rüyadan çok etkiledim ve yüzbaşı nedendir acaba onu merak ediyorum. Birisi yorum yapabilirse çok sevinirim iyi değilim

Rüyada bir yüzbaşı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız klasik bir eski sevgiliyi görme rüyasıdır. Sevdikleri insanlardan ayrılan veya onları kaybeden kişiler, kaybettikleri kişileri sık sık rüyalarında görürler ve bu oldukça normaldir. Çünkü zihin bir travma yaşar ve travma iyileşene kadar böyle devam eder.

Rüyanızda en önemli konu yüzbaşı görmektir. Rüyada subay görmek rekabet ifade eder. İş, eğitim veya özel yaşamınızda bir rekabet içinde olduğunuzu ve bu rekabetin sizi yıprattığını, yorduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Koltukta Yüzbaşı Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda bilmediğim bir evdeyim. Salonda karşılıklı iki koltuk var birinde annem ile ben oturuyoruz, diğerinde tanımadığım ben yaşlarda bir erkek. Bana bir bayan cüzdanı aldığını ve bu cüzdana cinlerin musallat olduğunu benim yardımcı olup olamayacağımı soruyor. Bende cüzdanı alıp içini açıyorum ve “3 ihlas 1 fatiha suresi 1 nas 1 de felak suresi” okuyup cüzdana üflüyorum ve cüzdanı o erkeğe geri veriyorum. O erkek bana “vaay sende de ne cevherler varmışta bilmiyormuşuz” diyor. Daha sonra o erkek abime dönüşüyor ve biz ailecek sohbet etmeye falan başlıyoruz. Ruyam için endişeliyim tabirini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. 19, Kadın, bekar, ögrenci

Beyza selam, rüyan için endişe duymana gerek yok çünkü gördüğün rüya gerçek hayatta yaşadığın endişelerin yansımasını göstermektedir. Vermek istediği mesaj ise içindeki ölüm korkusundan bir an önce uzaklaşıp, hayatını alt üst eden faktörleri tespit edip onları çözmen gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir