Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kolunda Örümcek Görmek

Rüyada kolunda örümcek ne demektir?

Saygılarımla şimdiden teşekkür ederim. İki kolumda ikişer tane art arda örümcek vardı, fakat bu örümcekler deri altında yavaşça ilerliyordu, sağ kolumdaki örümcekler kolumun üzerindeki siğile benzer yaraları iyileştirdiğini düşündüğüm için çok rahattım, şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Rüyada kolunda örümcek görmek tabiri

Merhaba, rüyanız ilk bakıldığının aksine oldukça hoş ve güzel mesaj vermekte, işiniz hakkında ya da daha çok para kazanma konusunda sevindirici, güzel bir haber alacağınızı müjdelemektedir.

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada siğil görmek, siğil çıkması, siğil çıktığını görmek, işlerinizin yolunda gitmesi ve çok para kazanmak anlamına gelir. Lütfen gelişmeleri bu sayfaya ekler misiniz? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kolunda Örümcek Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda çayı camın oraya koyarken perdenin kornejinden örümcekler düşmeye başlamış, ilk çaya düşmüş, içip tükürmüşüm, sonra üstümü sarıyorlar, arkadaşım çırpıyor ve sonra 1 tane büyük örümcek arkadaşıma gidiyor, böceğe basacakken “basma” diyorum ve böcek 2 elinin arasından top şeklinde sarı bir ışık çıkıyor ve arkadaşım yok oluyor bunun tabiri nedir ?

Ahmet selam, hakkında bir bilgi vermemişsin. Bu nedenle sağlık yorum yapmak imkansız. örümcek sayfasındaki bilgiler işine yarayabilir.

Merhaba, rüyamda göğsüme yapismis siyah bir orumcek gordum, orumcegi alip atiyordum ama bacaklari gogusumde derime batili kaliyordu cok korkuyordum. uyandigimda gogusumdeki agriyi hala hissediyordum. yorumlarsaniz sewinirim

Rüyamda kolumun birinde örümcek var, çıkartmaya çalışıyorum ama dokununca kayboluyor, sadece kollarının ıkısını gorebılıyorum, sarımsı ama bana zarar vermıyor sadece bir şeyler bekliyor, kolumdaki kazağın içinde ayrıca derımın altına da yumurtalarını bıraktıgını soyluyor bana, ne yapmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir