Rüyada Kolundan Ameliyat Olmak

Rüyada kolundan ameliyat olmak ne demek?

Sayın yorumcu merhaba, Dün gece şöyle bir rüya gördüm, ayrıntılarını tam olarak hatırlamıyorum. Bana sağ kolumdan ameliyat olacağım bir doktor tarafından söylendi. En son ameliyathaneye girdiğimi hatırlıyorum. Daha sonra ise ameliyat olduğum söylendi. Ama ameliyatımı hatırlamıyorum, görmedim, sonra okuldaki müdür yardımcısı Süleyman hocanın adını işittim ama nasıldı hatırlamıyorum. Tabiri nedir, saygılar. Gönderen Metin. Rüyanın unsurları: sağ kol, kol ameliyatı, ameliyathane, Süleyman ismi.

Rüyada kolundan ameliyat olmak nasıl yorumlanır?

Metin merhaba, Rüyada sağ kol, Güç ve Enerji ile ilgili durumları ifade eder.

Rüyada ameliyat görmek, ameliyat olmak, kendine ameliyat yapıldığını, ameliyat olduğunu görmek iyileşmeyi işaret eder. Bu iyileşme hasta iseniz sağlığına çabuk kavuşup iyileşeceğini, sıkıntıda iseniz rahata ereceğini, yolcu iseniz gideceğin yere sağ salim varacağını temsil eder. Hayırlı bir rüyadır.

SÜLEYMAN isminin anlamı Saflık, temizlik demektir. Rüyada Süleyman ismini duymak, Mütevazi davranışları, İyiliklerle karşılaşmayı işaret eder.

“Rüyada Kolundan Ameliyat Olmak” hakkında 2 yorum

  1. Ben rüyamda sabah namazı okunmadan 1 saat önce bir rüya gördüm, rüyamda odama giderken yatağın altında bir cinin kesilmiş ayağı ve kolunu gördüm, çığlık atarak uyandım, ne anlama geliyor? teşekkürler.

  2. 1. RÜYA
    Rüyamda ameliyathanedeydim ama ameliyat masasında değildim. Doktorum bana enastezi iğnesi vuruyordu bende yavaş yavaş bayılıyordum ve doktoruna neolur birazdaha ver ameliyat sırasında uyanmıyım diye yalvarıyordum ve doktorum bana cevap vermeden ben bayılınca ameliyata başlamış. Ameliyatı olduktan sonra kol ameliyatı olduğumu farkettim. Ve aynı zamandada ameliyattan sonra kendi evimde ve yatağımın üstündeydim. Ve kolumda hafif ağrı ve acı vardı.
    2. RÜYA
    Annemle birlikte birmilyoncu gibi biryerdeydik ve annem kasiyere oyuncak soruyordu ve ben tam o sırada ben en sevdiğim oyuncakları görüyorum ve oyuncaklar tertemiz ve yepyeni gözüküyordu. Hemen annemi çağırdım ve anneme alması için istedim ve annem dediki asla almam dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir