Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kolye Bakmak

Rüyada Kolye Bakmak Ne Demek?

Merhabalar. Rüyamda loş ışıklı gümüş satan bir dükkana gidiyorum ve gümüşçüye kolyelere bakmak istediğimi söylüyorum . Yeşil ve mavi renkli yüzük ve kolyeleri çok beğeniyorum. Gümüşçüyü ben tanımıyorum ama o beni tanıyormuş, kimin kızı olduğumu söylüyor ve yüzünde büyük bir mutluluk ifadesiyle çok ilgi gösteriyor. Onun mutluluğu bana da yansıyor.

Benim ağzımdan tanıdığım birinin tırnağı çıkıyor ve bunu göstermeden fırlatıp atıyorum . Sonra gümüşçü benimle evlenmek istediğini söylüyor. Bende kabul ediyorum. Orada bulunan yüksek rütbeli bir polis hanımın eşliğinde evlilik görüşmesi yapmaya gidiyoruz. O sırada yolda bulunan biri ondan fotoğraf çekmesini istiyor, oda ona yardım edip yeniden yanımıza geliyor. Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı çalışmalar dilerim. Yaşım 28, Bayan , Bekarım , Mesleğim Sosyal Medya Uzmanı.

Rüyada Kolye Bakmak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada gümüş satılan dükkan ya da bir gümüşçü görmek hayırlı gelişmelere işaret eder ve bekar kişinin hayatında bir evliliğe veya sevinçli gelişmelere delalettir, bakınız gümüş rüya tabiri. Yine o sayfada anlatıldığı gibi gümüş kolye görmek sosyal ilişkilerde güzel haberlere delalet eder, huzur ve mutluluğa delalet eder. Gümüş yüzük ise makama, mal sahibi olmaya ve zenginliğe, geçiminde bolluğa ve berekete işarettir. Ancak dikkat ederseniz gümüş yüzük ve gümüş kolyeye sadece bakıyorsunuz, beğeniyorsunuz fakat satın almıyorsunuz ki bunun manası büyük ihtimalle evlilik istiyorsunuz ya da mal, mülk, makam sahibi olmayı arzu ediyorsunuz lakin bunları gerçekleştirmek için gerekli adımı atmıyorsunuz.

Rüyada evlilik teklifi almak güzel bir rüya olup, uyanık yaşamda çok sevineceğin bazı gelişmeler olacağını müjdeler. Bu bir evlilik, işinde yükselme, sınav kazanma, sosyal çevrede saygınlık elde etmek gibi bir olay olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir