Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kolye Bulduğunu Görmek

Rüyada kolye bulduğunu görmek neye işarettir?

Rüyada kolye bulmakRüyamda bir apartmana girmeden hemen önümde bir altın kolye buluyorum, daha sonra hızla diğer evim olduğunu düşündüğüm apartmanın kapısını açıyorum, içeri girdiğimde yerde bir kolye daha buluyorum, bu ise gümüş renkte, daha sonra bakıyorum birkaç tane daha uzun gümüş renkli kolye ve ben “bunlar tam ablamın takacağı türden” diyorum ama hepsini almıyorum, sadece 1 tanesini daha ablam için alıp merdivenlere yöneliyorum, orada uyandım.

Rüyamın anlamını çok merak ediyorum, yorum için şimdiden teşekkür ederim. Rüyanın unsurları: kolye bulmak, yerde kolye, gümüş kolye

Rüyada kolye bulduğunu görmek yorumu

Merhaba. Rüyada kolye görmek , sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Rüyada bir şey bulmak ya da bir şey bulduğunu görmek kendi ruhunda bir çatışma, karşılıklı bir temas olduğunu göstermektedir. Alternatif olarak, değişim gösterir. Sonuç olarak kolye bulmak, gerçek hayatınızda özellikle sosyal yaşamınızda bir değişim yaşayacağınızı ve bunun iki aşamada gerçekleşeceğini simgelemektedir.

“Rüyada Kolye Bulduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kırmızı kolye taktığını görmek neye işarettir
İyi günler rüyamda kan kırmızı bir kolye takmışım. Üzerime siyah ama kırmızı çiçek desenli bir elbise giydiğimi gördüm. Çoğu rüyalarımda elbise giydiğim zaman siyah ve kırmızı karışık renklerde elbise giyiyorum, ne anlama geliyor merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Takma isim : Dolunay2014
Yaşınız : 33
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğretmen
Ruh haliniz : Yorgun ve Beklentili
Rüyanız : Kırmızı Objeler

Rüyalarınızın ortak unsuru kırmızı renk olup, rüyada kırmızı renk görmek duygusal ilişkiler, büyük bir tutku ve hassasiyeti simgeler. Özellikle kadınlar arasında kırmızı ayakkabı, kırmızı elbise bu konuyla alakalı olarak çok tercih edilir. Kırmızı renk canlılık ve dinamizm ifade eder, mutluluğu temsil eder. Kırmızı aynı zamanda tehlike, ikaz, dikkat anlamı taşır, Rüyayı göreni bir konuda uyarabilir. Bakınız kırmızı rüya tabirleri sayfası. Rüyada kolye görmek, sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Rüyada kolye takmak çevrenizde sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterir. Rüyanızda kırmızı kolye takmanız sosyal ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız konusunda mesaj vermektedir. Bunlar, tam tanımadığın bir hakkında yargıda bulunmamak veya güvenmemek, sırrını başkalarıyla paylaşmak gibi konularda olabilir. Rüyada kırmızı elbise görmek ya da kırmızı elbise giymek heyecan, macera ve tutkuları işaret eder. Rüyasında kırmızı elbise giydiğini görmek partnerinizle ilişkinizde dış görünümünüz veya çekicilik konusunda bazı kaygılarınız olduğunu, ona eskisi kadar heyecan veremediğin yönünde düşüncelerin olduğunu veya fazla beğenilmek, ilgi çekmek, dikkat çekmek isteğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda bilinçaltınızdaki eşi, sevgiliyi ya da partneri daha fazla etkilemek, yönlendirmek, kontrol altında almak arzunuzu da işaret edebilir. Lütfen elbise rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir