Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kolye Görmek

Rüyada kolye görmek neye delalet eder?

Rüyada kolye görmekRüyamda birilerinin evinde kızım ve oğlum ile birlikteyim, köy evi gibiymiş [kızım 16, oğlum 12 yaşındadır], etrafta kimse yok, orada kalıyoruz, saydam büyük bir poşette baya fazlaca kolye türü altınlar var, kolyelerin üçte birini ben alıyorum, diğer üçte birini kızım alıyor, hiç haram günah aklıma gelmiyor.

Normalde olsa böyle şeyleri düşünürüm, yapmam böyle bir şeyi. Kolyeleri saklamayı düşünüyorum ama saklamak için yutuyorum, koca koca kolyeleri kızım da yutuyor, nasıl yutuyorum diye düşünüyorum sonra da çıkar bunlar diyorum.

Sonra mülk sahipleri geliyor, bizi kolyeleri çalmakla suçlamıyorlar ama “burası bizim gidin” diyorlar, orası devre mülk gibi bir yermiş, oradan çıkıyoruz, polisten çekiniyorum ama hiç korkmuyorum yakalanmaktan, kolyeleri nasıl olsa bulamazlar diye

Rüyada kolye görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kolye görmek sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Rüyada kolye gören kişinin çevresiyle daha iyi, daha sıcak ilişkiler kurmak istediği rivayet edilir. Karşısındaki kişilere karşı daha fazla yükümlülük almaya hazır olduğu söylenir. Böylece daha iyi bir arkadaşlık, dostluk ilişkisi olacak ve bunun her iki tarafa da kazanç sağlayacağı manası taşır. Kurulacak karşılıklı güven ve sadakat ile dostlukları çok sağlam olacağına ancak her şeye rağmen yine de dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kolye takmak çevrenizde sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterir. Rüyada kolye taktığını görmek aynı zamanda rüya sahibinin etrafında ona iyilikler, şifalar, hayırlar, kolaylık ve rahatlıklar sağlayacak kişilerin toplanmasına, bunun rüyayı görene büyük güç katacağına, onun yalnız ve çaresiz olmadığına delalet eder.

Rüyada kolye kopması etrafınızın sevgisini olumsuz etkileyecek, saygınlığınızı zedeleyecek bir hareket yapabileceğinizi, konuşma ve hareketlerinizde çok dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada birisine kolye hediye etmek aşık olmak olarak yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyanın rüyayı gören şahsın uzun bir yaşam sahibi olacağına delalet eder demektedir. Bu rüya öte yandan çok parasının olacağına delalet eder denilmektedir.

“Rüyada Kolye Görmek” için 4 yanıt

rüyamda birisi bana nazar boncuklu kolye hediye ediyor ve takıyo bende çok seviniyrum ve en sevdiğim kolyeden diyorum ne anlama geliyor yorumlarmısınız

ruyamda sevdiyim birinin kolyesini cikarip bana verdiyini gordum ve kolye gumusdu ucundada bi balik vardi ne demektir buuuuu

Rüyada kolye çıkarmak
Merhaba, sevgilimle ayrıldık. Onda da bende de aynı kolyeden var ve hiç çıkarmayız.
Rüyamda onunla aynı sınıftayım ama ayrıyız. Bir bakıyorum masanın üstüne o kolyeyi bırakıyor. “Tamamen ayrıldık demek ki” diyorum kendime. O hiç konuşmuyor rüyamda ve çok mutsuzdu. Bunun anlamı ne ?

Rüyada kolye görmek, sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir.
Sevgilinizin kolyeyi çıkarıp, masaya koyması ilişkinizde bir sorunu göstermekte ki zaten siz bunu yazmışsınız.
Sevgilinizi mutsuz görmeniz; yaşamınızda negatif duygular, düşüncelerden uzak durmanızı tavsiye eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir