Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kolye Kopması

Rüyada kolye kopması ne demektir?

Rüyada kolye kopmasıRüyamda ince zincirden kolyem boynumdan kopup düşüyor. Kolyenin uçları da salonun her yerine dağılıyor. Bu rüya neye işarettir? 15 Ekim 2009, 22:54

Rüyada kolye kopması yorumu

Rüyada kolye takmak çevrenizde sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterir. Rüyada kolyenin kopması etrafınızın sevgisini olumsuz etkileyecek, saygınlığınızı zedeleyecek bir hareket yapabileceğinizi, konuşma ve hareketlerinizde çok dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kolye görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Kolyenin salonda kopması ve kolye parçalarının salonun her yerine dağılması önemli bir ayrıntı olabilir. Bunun için salonda olmak ne demek ona bakmak lazım. Rüyada salon görmek rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi rüyada salonda olduğunu görmek hayırlara işarettir ve çok rüyayı gören kişi için hayırlar getirecek ve ona mutluluk sunacak bir şeylerin meydana gelmesine veya sürpriz bir güzel haber almaya işaret eder, aile içinde mülkiyet ya da başka bir konuda yaşanan sorunların sona ereceğini ve hep bir araya gelmeyi temsil eder.

 

“Rüyada Kolye Kopması” için 5 yanıt

ben rüyamda boynumdan hiç çıkartmadığım kar tanesi kolyemi gördüm kolyemin ortasında küçük mavi taş var rüyamda kolyemin aynısından bir başka kızda takmıştı ben kıza kolyelerimizin aynı olduğunu söledim elimi kolyeme götürdüm ve kolyemin ortasındaki küçük mavi taş avcumun
içine düştü bu ne demek bana yorumlayabilir misiniz.

ben rüyamda en sevdiğim tokamı en iyi arkadaşıma vermiştim kısa süre sonra tokamı kopuk bir şekilde elime vermiş ve oynamaya devam etmişti ve bende çok üzülmüştüm bunu yorumlayabilirmisiniz.

Ruyamda altin kolyem kirildi ve erkek kardesim kirilan bolgeyi tekrardan bagliyor. Ve sonrada parmaklarima cok guzel tasli yuzukler takiyorum. Bir tanede altin yuzuk goruyorum ama takmiyorum .

Rüyamda ablamın boynundaki kolyeyi kestim, daha sonra bir erkekle samimi konuştuğu için “evlen onunla” dedim, o sırada ölmüş olan annem “o dul sen hiç evlenmedin sen evlen” dedi, o sırada bir çocuk temiz bir suda yüzüyordu.

Rüyamda okuldayım uzerimde okul forması vardi kantine soğru giderken müdür yardımcısı beni çevirip kolyemi gordu sonra onu “bunun yuzunden ölen kac kişi oldu biliyor musun?” diyerek kopardi ve yere atti bilegimdeki bilekligi cikardim yerdeki parcanlanmis kolyemi alip ikisini birlikte çöpe attim Müdür yardımcısına da ” hocam soyleseydiniz kolyemi cikarirdim çekip koparmanıza gerek yoktu ” dedim ve gittim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir