Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kolye Taşı Görmek

Rüyada kolye taşı görmek neye delalettir?

31 yaşında, bekar bayanım. Rüyamda çok kısa bir rüyaydı sabah gördüğüm bir rüyaydı. Elime biri bir kutu veriyor biri bir açıyorum kutuda kolye var o kadar değişik ki ucundaki taş beni farklı etkiliyor bunu çok iyi hatırlıyorum. Bunun manası ne demektir. 15 Aralık 2009, 00:56

Rüyada kolye taşı görmek neye yorulur

Rüyada kutu görmek yolculuk yapmak demektir, planladığınız bir seyahatin gerçekleşeceğine ya da beklemediğiniz yolculuk yapacağınıza yorumlanır.

Rüyada kolye görmek sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Rüyada kolye gören kişinin çevresiyle daha iyi, daha sıcak ilişkiler kurmak istediği rivayet edilir. Karşısındaki kişilere karşı daha fazla yükümlülük almaya hazır olduğu söylenir. Böylece daha iyi bir arkadaşlık, dostluk ilişkisi olacak ve bunun her iki tarafa da kazanç sağlayacağı manası taşır. Kurulacak karşılıklı güven ve sadakat ile dostlukları çok sağlam olacağına ancak her şeye rağmen yine de dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada kolye almak, takmak; çevrenizde sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterir.

Rüyada seni çok etkileyen kolye taşı ise gerçek hayatında senin derinden etkileyecek bir değişime işarettir ki bu değişim; zenginlik veya çocuk sahibi olmak konularında veya her ikisinde birden gerçekleşebilir.

“Rüyada Kolye Taşı Görmek” için bir yanıt

Rüyada kolye denemek
Merhabalar rüyamla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
Rüyamda annem babam ve kardeşlerimle bi pazardayız, pazar ise bir denizin karşısında tatil gibi bir şey. Ben pazarda bir stantta 3-4 tane birbirine benzeyen kolye görüyorum ama içlerinden güzel taşlı olanını çok beğeniyorum altın rengi fiyatı ise 32 euros. Bir ara kolyelerden birini alıp takıyorum denemek için ama beğenmeyip bırakıyorum.
Sizce bunun anlamı nedir ? Simdiden tesekur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir