Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kolyenin Ucunda Alyans Görmek

Rüyada kolyenin ucunda alyans görmek nedir?

Rüyamda bembeyaz bir gelinlik giyinmiştim. Yüksek bir taburede oturuyordum. Boynumda beyaz bir ipe benzer bir kolye vardı. Kolyenin 2 ucunda 2 alyans vardı, ucu açıktı.(alyanslar birbirine geçmemişti.) sonra annem kulağıma 1 küpe takıyordu. Bende “eşini de tak” diyordum, ancak o takmıyordu. Annem tek bir tane küpe taktı. Bu ne anlama geliyor.

Rüyada kolyenin ucunda alyans görmek yorumu

Rüyada beyaz renkli gelinlik saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder,

Rüyada kolye görmek, sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Rüyada alyans görmek, bekar iseniz bilinçaltınızda evlilik isteğinizi gösterir. Rüyada küpe görmek, küpe takmak veya küpe takan birini görmek insanlarla konuşurken onları daha dikkatli dinlemeniz gerektiğini ve bu anlatılanlardan ders çıkarmanızı ifade eder.

Hakkınızda hiçbir şey bilmiyoruz, bu nedenle tam bir yorum yapmak imkansız görünüyor. Rüyadaki unsurları yukarıda listeledim. Bu bilgiler ışığında rüyanın verdiği mesajı kendiniz çıkarabilirsiniz. bana göre iyi şeyleri temsil etmektedir. Rüyanızdaki tek olumsuz gibi görünen unsur annenizin küpenin birini vermemesidir ki bu da annenizin sözünü dinlemediğinizi simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada alyans görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kolyenin Ucunda Alyans Görmek” için 2 yanıt

Ben eski sevgilimin nişanlandığını görüyordum, kızdım ve alyansını parmağından aldım, cebine sakladım, bu ne demek?

Diana selam,
Rüyanız, uyanık hayatınızda özel yaşam ya da iş hayatınızda derin kaygılar içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir