Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Koma Görmek

Rüyada komaya girmiş birini görmek ne demek?

Yeğenim henüz çocuk, 11-12 yaşlarında. Yeğenim rüyasında benim askere gittiğini, askerde bir çatışmada vurulduğumu ve komada yattığımı görmüş. Yeğenim ayrıca diğer akrabalarıma “Dayım askere gidince komando olur kesin, bizi nasıl da korudu, adamları nasıl da yakaladı” gibisinden de şeyler söylemiş. Rüyanın vermek istediği mesaj konusunda kafam gerçekten çok karıştı.

Rüyada koma görmek yorumu

Murat merhaba, çocukların gördükleri rüyalara daha fazla dikkat etmek gerekebilir. Çünkü bilgi dağarcıkları henüz tam gelişmemiş olmalarına rağmen normal kapasitelerinin üzerinde gördükleri, anlattıkları rüyalar önemli anlam taşıyabilmektedir.

Yeğeninin senin askere gittiğini görmesi onun şu anda zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığını ancak sabır ve çabaları ile bunları atlatıp, başarıya ulaşacağını ifade eder. Onun çatışma görmesi ise bir huzursuzluk yaşadığını gösterir.

Rüyada komaya girmek bazı durumlar karşısında aciz ve çaresiz kaldığını işaret eder. Etrafınızdaki köklü değişikliklere hazır olmadığınız gerektiğini anlatır. Rüyada komaya girmiş birini, birisinin komaya girdiğini görmek kötü bir olay yaşamak ve bu olaydan çok etkileneceğini işaret eder.

“Rüyada Koma Görmek” için 8 yanıt

Rüyamda annem uzun süredir komada, bir adamla tanışıyorum hastanede çalışıyor ve ona annemi göstermesini istiyorum, sonra bir anda evde babamın yanında oluyorum ve annemi soruyorum “annem nasıl oldu” diye aynı zamanda annemi uzun süredir görmemiş oluyorum, babam “öldü dediler” diyor sonra ağlıyorum bayağı, arkasından hastanede annemi görüyorum ve uzun süredir hamile olduğunu düşünüyorum ve hastenede annemi gördüğümde uyanık beni görüyor ama pek tepki vermiyor, hamile ve karnı belli yaşıyor, hareket ve konuşması var. Sonra dışarı eve falan geliyor rüyamın devamında annem tekrar hastanede ve kolunda iğnelerle tedavi görüyor, kemoterapiye benziyor ama kemoterapi olmadığını biliyorum, babam yanında bebeğin erkek olduğunu hissettim, annem hem hastanede hemde dışarıda oluyor, bir anda birkaç gün önce evimizi başka bir ile taşıdık, aklıma taşındığımızda taşıdığı şeyler geliyor ve hamile halinde çalıştığı ağır hareketler yaptığını hatırlıyorum. rüyam gerçekten çok karışıktı ve çok etkilendim, ağlayarak uyandım ve annem gittikten birkaç dakika sonra görmüşüm rüyayı, saate baktığımda anladım, gerçekten yorumu en kısa zamanda alabilir miyim, araştırmalarım çok tedirgin etti ve korkuttu beni, şimdiden teşekkür ederim.

Feyza selam, görmüş olduğun rüya bazı sebeplerle sevdiklerini kaybetmekten korktuğunu anlatırken aynı zamanda bu korkunun yersiz olduğunu belirtirken özellikle annen hakkında bazı yeni ve güzel gelişmeler olacağını, bunun seni de mutlu edeceğini simgelemektedir.

Rüyamda annem 16 gün komada kaldığımı ve iyi olduğumu söyledi, sonra ben asansöre binip aşağı indiğimde sitede bir sürü yeşilliğin olduğunu ve çok güzel göründüklerini gördüm, çok merak ediyorum anlamını.

Rüyamda annem ve babam komaya girdiğini görüyorum, ikisini yan yana yatırmışlar ama uyanıklar, tam iğne yapacak babam narkoz verecek ben hemen uyanıyorum ama uyandığımda o kadar korkmuşum ki hemen Allah’ım benim ömrümü anneme ve babama ver diye dua etmişim ama çok korkmuştum rüyadan.

Rüyamda seri katil tarafından balyozla kafama vuruyor ve testereyle kesiyor, sonra bir anda hastanede bir yatakta yatıyorum ve komadan çıktığımı görüyorum, yanımda bir tek annem oluyor ve arkadaşlarıma bakınca keyfine bakıp eğleniyorlar.

Merhabalar rüyamda uzun sure komada kalmisim daha sonra uyandigimi goruyorum. Herkes bana oldu gozuyle bakiyomus. Ayrica sol bacagimi kullanamiyodum ruyamda. Biyere giderken zipliyodum. Bana kalbimin kaburga kemiklerimin arasina sıkıştıgını ve normal saetlara gore olmem gerektigini soyluyolar. Acaba gordugum ruyanin tabiri nedir ?

Rüyamda sevdiğim kızın komada olduğunu gördüm (rüya sadece bir anlık görüntüydü, karanlık bir odada hasta yatağında yatıyordu ve komadaydı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir