Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada komando görmek

Rüyada komando görmek neye delalet eder?

Rüyamda askerde olan arkadaşımı gördüm, yanımda halamın oğlu vardı evde oturuyorduk, halamın oğlu tam gidiyordu birden bir baktım o arkadaşımı komando kıyafeti içinde gördüm, gözünün biri kırmızıydı, sesi çok kalın ve korkunçtu. Tırstım biran, sonra benim kolumdan tuttu “ne yapıyorsun” dedi “oku oğlum” dedi, ben çok korkmuştum, ne dediğimi hatırlamıyorum ama durmadan gözlerimin içine bakıyordu ve bende onun gözlerinin içine bakıyordum, bakmak istemiyordum ama sanki o zorluyordu bakmam için, sonra o kırmızı olan gözü birden bire yok olmaya başladı ve beni içine doğru çekti, tam o anda uyandım, aşırı derecede korkmuştum, sonra uykum var ama uyuyamıyordum, gözlerimi ne zaman kapatsam o rüyayı görüyordum.

Rüyada komando görmek neye delalet eder?

Niyazi selam, gördüğünüz bu rüyanın psikolojik yönü çok ağır basıyor ama böyle ağır bir rüyayı sağlıklı yorumlamak için verdiğiniz bilgi yeterli değil, sadece bir genç erkek olduğunuzu biliyoruz. Detaylı birli verilmezse sadece  genel açıklamalar yapılabilir.

Rüyada komando görmek rüyayı gören kişinin eski tutumlarını ve eski düşünme yollarını bırakması, huzura ermek için bunlardan uzaklaşmaya ihtiyacı olduğunu belirtir. Rüyada komando olmak, komando olduğunu, askerliğini komando olarak yaptığını görmek kendi kendine büyüme temsil eder ve başkalarına kendinize beğendirmek için yeni bir imaj sunma arzunuzu simgeler. Rüyada komando elbisesi görmek veya komando kıyafeti, komando giysisi görülmesi ya da komando elbisesi giymiş bir sivil görmek yaşamınızdaki bir durum veya ilişkiye birde farklı yönden bakmak gerektiğini temsil eder. Rüyada komanda elbisesi giymek yahut komando elbisesi giydiğini görmek günlük uyanık yaşamınızda bir bağımlılık veya bir umutsuzluk içinde olduğunuzu simgeler.

Asker arkadaşını komanda olarak ve kırmızı gözlü bir halde görmeniz ise bazı derin endişeler yaşadığınız temsil etmektedir. Çünkü kırmızı göz görülmesi veya kırmızı gözlü birini görmek genel olarak korku, kabus, karabasan, cin, şeytan, yaratık, varlık, uzaylı rüyalarında görülmekle birlikte asıl anlamı enerji, canlılık ve seni seviyorum ifadesidir. Karşınızdaki kişinin size derin bir sevgi beslediğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir