Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Komisyoncu Görmek

Rüyada komisyoncu ne demektir?

Yaşım 16 ben, rüyamda dünyanın tüm iletişimlerinin kesildiğini ve uyduların hasarsa uğradığını gördüm. Her yer rüzgarlıydı, beraberinde büyük bir fırtına vardı ama fırtına bazen çok büyük oluyordu, biz kaçmaya çalışıyorduk. Babam ve kardeşim uyduları çalıştırmaya uzaya gidiyordu ama babam bir komisyoncudan yüzde sıfır faizle para almış, komisyoncu “gitmeden önce benim paramı ver” diye babamın yakasını bırakmıyordu, babamda “dünyaya dönünce vereceğim, tüm bankalar kapalı ben sana nereden para bulayım şimdi” diyordu ve bu arada fırtına çok büyüyordu, haberleşme yoktu. Biraz garip bir rüyaydı ama merak ettim anlamını.

Rüyada komisyoncu görmek tabiri

Sevgili Müjgan, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında hedeflerine ulaşmak için önünde aşman gereken bir çok s-zorluk olduğunu ve bunları birer birer aşacağını temsil etmektedir.

Rüyada komisyoncu görmek bazı durumlarda rüya sahibi kişinin kısmetinin başkası tarafından engellendiğini gösterir ve bu nedenle o insanın sorunlar yaşayacağını gösterir. Rüyada komisyonculuk yapan birini görmek aynı zamanda maddi bakımdan büyük bir sıkıntı yaşandığını ve bu sıkıntıdan kurtulmak için epey mücadele etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada komisyon vermek özgünlük ya da diğer fikir ve inançlara saygı konularında kimi sorunlar yaşadığınızı, yaşamınızdaki tüm bağlantılarınızı paraya tahvil etme gibi kötü bir özelliğe sahip olduğunuzu, insanları kullanma eğiliminde olduğunuzu simgeler.

Rüyada komisyon almak, komisyoncu olmak, komisyonculuk yapmak, komisyoncu olduğunu, komisyonculuk yaptığını, komisyon aldığını görmek gerçek yaşamınızda öz değer düşüklüğü, kendine saygı eksikliği içinde olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir