Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kompartıman Görmek

Rüyada kompartıman ne demektir?

Ben rüyamda bir buharlı tren satın aldığımızı gördüm. Kompartımanlarda  kuru üzüm, fileler içinde kestaneler, cevizler, ayvalar var. İki üç kişi tanıdığım kişiler var. Onlar yiyeceklerden alıyorlar. Bende “bu treni biz satın aldık, bizim bu yiyecekler” diyorum. Trenin içine biniyoruz, üstüne çıkmış oluyoruz, tren hareket halindeyken. Sonra da uyandım. İlginiz için teşekkürler.

Rüyada kompartıman görmek tabiri

Zülfiye selam, bu inanılmaz güzel rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada buharlı tren görmek anıları ve geçmişi simgeler, anılarınızın etkisinden kurtulamadığını işaret eder. Rüyada kompartıman görmek yolculuk, tatil ile ilgili hayalleriniz olduğunu simgeler.

Rüyada tren almak çocukluğunuzdan beri bir anca büyümek arzusu taşıdığınızı, her zaman yaşınızın ilerisinde zihinsel gelişme sahip olduğunuzu gösterirken rüyada tren satın aldığını görmek aynı zamanda bu gelişiminin meyvelerini yemeye başlayacağınızı, yaşamınız hakkında kendi kararlarınızı vermeye başlayacağınızı temsil eder.

Rüyada kuru üzüm görmek olumsuz güçlerin etkisi altında olduğunuzu, cesaret kırıcı durumlar yaşadığınızı, umutlarınız azalmaya başladığını fakat bunların sona ermek üzere olduğunu, hiç beklemediğiniz bir yerden veya bir kişiden kuvvet alacağınızı işaret eder. Rüyada kestane görmek iyiye yorumlanmaz. Rüyayı görenin veya bir yakınının ciddi bir sağlık sorunu yaşayacağına ve sıkıntılı günlere işaret eder. Rüyada ceviz görmek gerçek yaşamın maddi yönleri hakkında mesajlar verir. Rüyada ceviz yemek, ceviz yediğini görmek, helal yollardan bol para kazanmak demektir, kazancınızda bir artışa işaret eder. Rüyada ayva görmek zor ve uzun bir yolculuğa yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir