Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada komplo görmek

Rüyada komplo görmek neye delalet eder?

Rüyam aslında çok karışık. İlkten bir tane adam beni ele geçirerek öldürmek istiyordu ama adam simsiyah veya siyah bir üstü vardı. Adam eve girmek üzereydi bende kapıyı tutuyordum içeri girmesin diye adam benim gücüme dayanamayarak gitti ama hiç bir şey söylemedi. Tekrar geldi bu sefer annemle evde oturuyorduk o kötü adam gelmişti ben yine kapıyı tutuyordum ama kapı bir türlü kapanmıyordu. Sonra yoldan geçen biri “kapı kapanmıyorsa ev telefonunun kablosunu sıkıştır” dedi bende yaptım. Kötü adam koşarak geliyordu bende hemen onu sıkıştırıp kapıyı kapattım. Adamdan korkuyordum kapıya öyle bir vuruyordu ki kıracak gibi, ben hemen merdivenleri çıkıp çelik kapının kilitlerini hızlı hızlı kilitliyordum, bir baktım ki kapı kilitlenmiyor, boşa çeviriyorum, sonra kapıyı zorlayıp tekrar kilitleri çevirmeye başladım olmuştu. Annemin yanına koştum, ağlayarak “anne adam geldi, bizi öldürecek” diyorum. Annem “babanı ara” dedi ama annem çok sakindi. Meğer annem bana komplo kurmuş o adama beni öldürtecekmiş. Babamın telefon numarasını arıyordum ama bir türlü bulamadım sonra vazgeçtim adam tam kapıyı açtı beni öldürmek üzereydi ki uyandım.

Rüyada komplo görmek yorumu

Aynur selam, gördüğün rüyadaki öldürmek, öldürülmek, kaçmak, komplo gibi tüm unsurlar şiddet içermekte ki bu senin şu anda çok berbat bir ruh halinde olduğunu temsil etmektedir. Seni korkutan veya geren bazı olaylar yaşadığını, kendini güvende hissetmediğini göstermektedir. Rüyanın en ilginç yanı annenin sana komplo kurduğunu düşünmendir çünkü normal yaşamda bir anne kızına böyle bir şey yapmaz, yapamaz. Çünkü evlat annenin bir parçasıdır.

Rüyada komplo görmek gerçek hayatta aldatmak ve aldatılmak konusunda bilgi verir. Rüyada birine komplo kurmak rüyayı gören kişinin doğru yoldan çıkıp ve yanlış işler yaptığını ve bu nedenle Allah katında büyük bir günah işlediğini gösterirken daha sonra bu yaptıklarından büyük pişmanlık duyacağına delalet eder. Rüyada kendine komplo kurulduğunu görmek veya size komplo yapıldığını görmek birisi tarafından aldatılmaya veya birilerinin sizi bir konuda aldatmak istediğine işaret eder.

Rüyada komplo teorisi görmek ego, bilinç dışı hareket, çatışma ve tehdit anlamlarını simgeler. Aynı zamanda doğru ve yanlış arasındaki çatışmayı ifade eder. Komplo teorisi hazırlamak, komplo teorisi kurmak görmek eski tutumlar ve düşünce yapısından kurtulmak gerektiği anlamına gelir. Rüyada dogma, rüyanda faraziye, rüyamda hipotez, rüyasında inak, inanç, rüyalarda kuram, nazariyet, öğreti, tasarım, tasavvur, teorem, varsayım, varsayış terimleri de benzer manalar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir