Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Komposto Görmek

Rüyada komposto yapmak neye delalet eder?

Rüyamda tahta eski bir evdeydim. Bu ev komşumuzun annesinin eviymiş. Çok kalabalık bir şekilde oturuyormuşuz ve televizyonda bir saat sonra deprem olacağı söyleniyor. Hepimiz korkuyla deprem olmasını bekliyoruz. Bir süre sonra deprem oluyor. Herkes bir yere tutunuyor ve dua etmeye başlıyor. Bir ara camdan dışarıya bakıyorum. O sırada dışarıdaki evlerin yıkıldığını görüyorum. Sonra bir anda bizim bulunduğumuz evi de görüyorum dışarıdan. Evin bizim olduğumuz oda dışındaki her yeri yıkılmış, bizim olduğumuz bölüm sağlam duruyor. Yavaş yavaş döne döne o da yıkılmaya başlıyor. O sırada kurtulanlar olarak 5 6 kişi çıkıyoruz dışarıya. Ama içeride kalanlar ölmüşler.

Evin sahibi yaşlı teyze de ölmüş. Bende çok üzülüyorum ve ağlıyorum. Fakat kimse ağlamıyor. Bir tek ben ağlıyorum. Sonra ben komşunun oğluyla helva yapmak için alışverişe gidiyorum ve döndüğümde herkese kırmızı bir komposto vermişler. Çok sinirlenip mutfağa gidiyorum. Helva yapmaya başlıyorum. O sırada uyandım. Yorumlarsanız sevinirim. Beni etkileyen bir rüya oldu. 25, Kadın, Birlikte yaşıyor, Öğrenci.

Rüyada komposto görmek yorumu

Değerli okurum, gönderdiğiniz rüyanın ana teması deprem konusu olup; deprem olacağını duymak, depremi yaşamak, depremde evinin yıkıldığını görmek, depremden sağ kurtulmak, depremde ölenler olduğunu görmek konularında detaylı bilgiyi deprem rüya analizi sayfasında bulabilirsiniz. Aynı şeyleri tekrar yazmamak için sayfayı incelemenizi tavsiye diyorum.

Rüyada tahta ev görülmesi rüya sahibi hakkında gerçek hayatında duygusal karakteri hakkında bilgi verir verir ve geçmişe bağı ile aile kökenlerine düşkünlüğü simgeler. Bu rüya aynı zamanda kişiliğinin oturduğunu ve geçmiş ile gelecek arasında mükemmel bir dengeye sahip olduğunu işaret eder. Evin eski olması bu anlamı güçlendiren faktördür.

Rüyada komposto görmek hayırlı bir rüya olup güzel, mutlu, tatlı günlerin çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Komposto yapmak rüyayı gören kişinin önünde hayırlarla dolu bir yaşam dönemi olduğunu ve bu dönemde her türlü emeline kavuşacağına ve mutlulukların en büyüğünü yaşayacağına rivayet edilir. Komposto içmek rüya sahibi kişinini gösterdiği üstün çabalar, sabır ve düzgün karakteri ile rahat, refah içinde mutlu bir yaşam süreceğini simgeler.

Rüyada helva yapmak rüyayı gören kişinin küçük bir gayret daha göstererek büyük bir başarıya imza atacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir