Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Komşu Görmek

Rüyada komşu görmek neye işarettir?

Nedense rüyalarım hep karmakarışık ve uyandığımda hep hatırlamakta güçlük çekiyorum. Genelde kabuslar görüyorum ya da iç sıkıcı rüyalar. Uyandığımda yorgun ya da kırgın bitkin oluyorum nedense? Son gördüğüm rüyada sevgilim varmış, gitmem gereken yere ve arabasıyla gitmemi söylüyor “yapamam o kadar iyi bilmiyorum” diyorum “yaparsın” diyor. Kimse gelmesin istiyorum yanımda komşu vs 7 8 kişi oluyor araba. biraz zorlansam da kimse anlamıyor ve gideceğim yere varıyorum sanırım.

Yürürken hep birlikte bir ışık dikkatimizi çekiyor ki en sevdiğim kişilerden birinin üzerine düşen bir ışıkmış. Sarı bir ışık hani bu keskin nişan alınan silahlar var ya onun ışığıymış. Komşum elinde bıçak başlıyor ağlayarak “konuşmaya bak özge, bunlar böyle, en sonunda öldürecekler beni, hepsi zıt bana” vs diye anlatmaya. Sanırım ölen eşinin tarafından bahsediyor ne anlama geliyor bu garip ve uzun rüya?

Rüyada komşu görmek yorumu

Rüyalarınız, gerçek yaşamda iç dünyanızda bazı kaoslar yaşadığınızı, manevi huzuru bulamadığınızı simgelemektedir.

Rüyada komşu görmek ev yaşamında değişim, çevreyle ihtilaf, söz ve laf işitmek anlamlarını simgeler. Bir takım insanlarla öfkeli ve düşmanca tutum içinde olmaya, ihtilaf ve hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada komşu hakkında ilave bilgiler

Rüyada komşuya gitmek gerçek hayatınızda bir şeyi / şeyleri gerçekleştirmek için çaba gösterdiğinizi ancak bazı nedenlerle sonuca ulaşamadığınızı, projeyi tamamlayamadığını ve sizde sıkıntı yaratan bu eksik şeyleri tamamlamak için birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzu simgeler. Bu rüyanın bir başka analizi ise tek başına çözemediğin sorunu halletmek için ister aile efradından ister arkadaşlardan isterse komşunuzdan yardım istemekten çekinmeyin, kibri bırakın anlamını taşır.

Rüyada komşuyla konuşmak veya rüyada komşu ile konuştuğunu görmek uzun bir süreden beri görüşmediğin akraba, eş, dost ya da komşularla yakın bir süre içinde buluşacağına, hasret gidermeye, yapmak istediğin şeylerin gerçekleşmesine, bazı hususların konuşulacağına, var olan buzların eritilmesine ve maddi bakından bir işbirliğinin temelinin atılacağına işaret eder. Bu rüya alternatif olarak sıkıntılı geçen bir evrenin biteceğini, güzel müjde ve haberlerin alınacağı bir yaşam dönemine girileceğini ve hayırlı bir beraberliğin başlayacağını temsil eder.

Komşu ile münakaşa ettiğini görmek ya da komşuyla tartışmak ev değiştirmek  veya ev ile ilgili sorunları ifade eder aynı zamanda rüyayı gören kişinin çaresiz bir duruma düşüp, tek başına zorluk ve sıkıntılarla mücadele edeceğine, bu durumun kendisine ağır geleceğine yorulur. Tek başına çözülmesi zor olan ve çetin günlerin yaşanacağını, maddi kayıpları olacağını, bu dönemde yaşanacak zararın uzun süre telafi edilemeyeceğini gösterir.

Rüyada eski komşu yahut eski komşuları görmek gerçek yaşamınızda insanlarla tartışma yaşayacağınız bir dönem olarak yorumlanır, etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığını gösterir.

“Rüyada Komşu Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda komşumuzun annem hakkında ağıza alınmıyacak şekilde söylendiğini gördüm.Bunu yapan kişide yanımızdaki bayan komşu.Anlamı nedir…

Emre selam. Rüyanız komşu ile münakaşa ettiğini görmek anlamında düşünülürse, ev değiştirmek veya ev ile ilgili sorunları ifade edebilir.

Rüyamda komşumuzun evindeydik annemle komşumuzun olmuş bir sakat kızı vardı
Rüyamda yasıyordu ve güler yüzlü güzel bir Kiz olmuştu
Teşekkür ederim

Rüyada komşu bayanı görmek neye işarettir
Takma isim :mna08
Yaşınız : 43
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :işçi
Ruh haliniz :durgun
Rüyanız : Komşum eşiyle umreye gitti, henüz dönmediler ama dönmeleri yakın. Bense bayan olan komşumu bizim işyerine kızıyla beraber geldiğini, fakat ben onları merdivenlerden giderken gördüm. Ben kendisine ve kızına seslendiğim halde hiçbiriyle konuşamadım. Kocasının da gelip gelmediğini soracaktım ve allah kabul etsin diyecektim.

Aslında ben rüyanıza bir yorum getirmekte zorlandım.
Rüyada komşu görmek, ev, sürgün, değişim, ihtilaf, söz, laf anlamlarını simgeler. Bir takım insanlarla öfkeli ve düşmanca tutum içinde olmaya, İhtilaf ve hayal kırıklığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir