Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Komşu Ziyareti

Rüyada komşu ziyareti neye işarettir?

Selam, ben rüyamda büyük oğlumla (şu anda iyi bir üniversitede okuyor) çocukluğumdaki eski sevdiğimiz bir komşumu ziyarete gidiyormuşum, onun elimde büyüyen oğlunu saçlarının beyazlayıp yaşlandığını görüp hayret içinde kalıyorum, komşum bana oğlunun ayakkabısını kullanmadığı için benim oğluma vermek istiyor, ayakkabıyı gördüğümde temiz, patik şeklinde üzerinde harflerin olduğunu görüyorum.

Şimdiden teşekkürler. Rumuz: mercantuba

Rüyada komşu ziyareti tabiri

Merhaba, rüyanız oldukça derin mesajlar vermekte. Ana unsurları komşu ziyareti, komşunun oğlunun saçlarının beyazlamış olması, komşunun ayakkabı vermek istemesi ve ayakkabı üzerindeki harflerdir.

Ayakkabıdaki harfler önem taşıyabilir. Hatırlayabilirseniz lütfen ekleyin. Rüyanızda oğlunuzu görmeniz servet, zenginlik işaret etmektedir. Komşunuzu ziyarete gitmiş olmanız sevgi, hoşgörü, mutluluk demektir. Komşunuzla sohbet etmeniz etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığını gösterir.

Komşu çocuğunun saçlarının beyazlamış olduğunu görmeniz gerçek yaşamınızda özellikle insan ilişkilerinde kişisel olgunluğa eriştiğini ifade eder. Ayakkabı konusu rüyanın en önemli kısmı olup, evlenmeyi düşünüyorsanız yakında bir düğün işareti olabilir, evli iseniz evinizde bir yenilik veya bir değerli yakınınızın evlilik haberine işaret eder. Ayakkabıda gördüğünüz harfler evlenecek kişilerin isimlerini işaret edebilir.

“Rüyada Komşu Ziyareti” için 2 yanıt

17 aralik günü yazdiğim komşu ziyareti rüyamda gördüğüm ayakkabi üzerindeki harfler arapça harflerdi, sanirim dualar yaziyordu
teşekkür ederim

Bu bilgi şu anda bir bilgi vermemektedir.

Rüyada görülen Arapça yazıların Kuran sayfaları olup olmamasına göre rüyanın yorumu ve kıymeti çok değişir.

Rüyada kuran-ı kerim sayfaları görmek çok hayırlıdır

Rüyada kuran sayfası dışında Arapçya yazılar görmek etrafınızda size zarar vermek isteyen kişiler olduğunu ve dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir