Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Komşunun Bahçesine Savaş Uçağı Düştüğünü Görmek

Rüyada komşunun bahçesine savaş uçağı düşmesi ne demek?

Bir gündüz vakti balkondayım ve bizim balkondan Bayrampaşa’nın bir kısmını (hemen hemen 1/4 kadarını) görebilirsiniz, çünkü apartmanın en üst katında oturuyoruz, en alt katta bahçe var ama bildiğimiz bahçelerden değil, affedersiniz pislikten geçilmiyor, her neyse bunun gibi birkaç tane daha böyle bahçe var, işte komşunun bahçesine bir f-35 savaş uçağı düştüğünü gördüm. 17 yaşında erkeğim.

Rüyada komşunun bahçesine savaş uçağı düştüğünü görmek tabiri

Rüyada savaş uçağı görmek isteyerek hayatınızda değişiklik yapacaksınız demektir. Sıra dışı deneyimler yaşayacaksınız anlamına gelir. Rüyada uçak düşmesi, uçak kazası, uçağın düştüğünü görmek kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuzu simgeler. Bu bilgiler ışığında rüyanın mesajını tespit etmelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada savaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Komşunun Bahçesine Savaş Uçağı Düştüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda annemlerin evindeyim, camdan kafamı cıkartıp gökyüzüne bakıyorum ve uçaklar gemi taşıyor, iki üç tanesi geçtikten sonra en buyuk geminin oldugu ucak alt mahalledeki komşuların evlerinin üzerine düşüyor ve koşarak dışarı cıktı evde kimse var mıydı diye soruyorum herkesin dışarıda oldugunu söylüyor. 19, Kadın, Evli , Ev hanımı.

Nur merhaba, uçakların gemi taşıması senin duygusal durumunu simgeliyor ve içindeki derin kaygılar ve korkularından bir an önce kurtulmak istediğini anlatıyor. Rüyada gemi görülmesi genel anlamda kişinin iç dünyası, duygu ve düşünceleri hakkında bilgi verir, iş veya eğitim hayatında daha başarılı olmak için önüne çıkacak imkanları iyi değerlendirmek, sizi üzecek ya da zarar verecek şeylerle uğraşmamak için işin başında doğru karar vermenin yollarını öğrenmek gerektiğine, istemediğiniz ya da nefret ettiğiniz bir işi yapmamak için doğru seçim yapmaya işaret eder. Rüyada uçak görmek ise genellikle seyahat, yolculuğa çıkmak, tatil arzusu, gezmeye gitmek ile yorumlanır. Uçaklardan birinin komşuların üzerine düşmesi itici bulduğun bazı şeylerden ya kurtulman yada onu neden itici bulduğunu sorgulaman gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir