Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Komşunun Evine Baskın Yapıldığını Görmek

Rüyada komşunun evine baskın yapılması neyi gösterir?

Merhaba bugün gördüğüm rüyamı anlatıcam. Evimizin dış kapısında ailemle beraberiz evimizin bir üst sokağında komşumuzun evine baskın yapılmış onu izliyoruz. Bağrışmalar vuruşmalar sesler duyuyorum. Bir müddet izlemeye devam ediyorduk sonra annem bana elime bir kılıç ya da hançerdi galiba onu verdi “oğlum git bak ne oluyor ya da yardım et” dedi.

Elime aldığım kılıç ya da hançerdi net hatırlamıyorum olayın olduğu eve gittim. Evin içerisinden toplu halde tipleri psikopat tarzından adamlar çıktı “bize bulaşanı böyle yaparız” gibi şeyler söylemeye başladılar. Bende olayın pis yönünü öğrenince geri döndüm. Geri döndüğümde mahallemizden başka bir çocuk o eve gidiyordu, elinde de kınından çıkardığı kılıç vardı. Bu şekilde gördüğüm rüya. Emre,19,erkek,bekar,öğrenci,huzurlu

Rüyada komşunun evine baskın yapıldığını görmek neye yorulur?

Emre merhaba, rüyadaki tüm unsurlar, gerginlik, stres, çatışma, huzursuzluğu işaret ediyor: baskın, çatışma, kılıç, hançer, psikopat tipler.

Rüyada baskın görmek hayatınızın kimi gizli yönlerinin tespit edileceği veya kamuoyu tarafından duyulacağı şeklinde korkularınız olduğunu gösterir. Rüyada kılıç görmek, geleceğinizle ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğine  işarettir. Rüyada hançer görmek güç, kuvvet anlamına gelir. Rüyada elinde hançer olduğunu görmek bu rüyayı gören kişinin güç kazanacağına işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Komşunun Evine Baskın Yapıldığını Görmek” için 2 yanıt

Komşunun hasta olduğunu öğrenmek
Iyi günler. 19 yaşında öğrenciyim. Ben dün gece bir rüya gördüm ve rüyamdan çok etkilendim. Anlamını bulamadım ama bir türlü. Yardımcı olursanız sevinirim. Eski oturduğum evde bir komsum vardı. Onun beni aradığını ve çok hasta olduğunu söylüyor. Bende onun öleceğini hissediyorum. O kadar Ağlıyorum ki. Kimseye de bahsedemiyorum. Acaba bu rüyanın anlamı nedir?

Gamze selam, rüyanız şu anda gerçek hayatta umutsuzluk ve çaresizlik duygularının baskın olduğu bir yaşam dönemi geçirdiğinizi ve kötü bir haber alacağınız hissinin sizi rahatsız ettiğini ifade etmektedir. Huzura kavuşmak için derhal bu yersiz duygulardan uzaklaşmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir