Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Komşunun Evinin Yıkılmış Olduğunu Görmek

Rüyada komşunun evinin yıkılması neye işaret eder?

Rüyamda kendi annemle ile beraber eski oturduğumuz ve hala evimizin bulunduğu mahalleye gittik. Karşı komşumuzun evinin yıkılmış olduğu gördüm ve yerine yeni bir evin temellerinin atıldığını gördüm. Babama bu evlerin neden yıkıldığını sordum. O da bende sordum ve evin sahibi bana dedi ki,” bu evde 2 kişinin daha hissesi vardı ve o yüzden yıkıp yeniden yapıyorum ki onlarında hakkını vereyim” demiş. Yalnız benim gördüğüm yeni atılan temel daha önceki evin 2-3 kat daha geniş bir zemine yapılıyordu. Sitenizi Google dan buldum ancak öncesinde bir arkadaşım size mail atmış ve sizde cevaplamışsınız. Bu nedenle güvenilir olduğunuzu düşündüm.

Takma isim . Şirine
Yaş . 33
Meslek . Ev hanımı
Ruh hali . Gribal enfeksiyon geçiriyorum, canım sıkkın.
Medeni durum . Evli ve 2 erkek çocuk annesiyim

Rüyada komşunun evinin yıkılmış olduğunu görmek tabiri

Rüyanızda eski mahallenize gitmeniz, rüyada eski mahallesini görmek gündelik yaşamınızda bir umutsuzluk, hayal kırıklığı içinde olduğunuzu ya da geçmişe duyduğunuz özlemi simgelemekte ve orada komşunuzun evinin yıkıldığını görmeniz ise geçmişten gelen bir alışkanlık veya geçmişe özlemin son bulacağını, yaşamınızda bir yenilenmeyi göstermektedir.

Yıkılan evin yerine daha büyük olarak yenisinin yapılması ise hayatınızda ortaya çıkacak kimi güzel gelişmeler sonucu yaşam sevincinizde iyileşme olacağını ve kendinizi daha canlı, zinde, mutlu hissedeceğini göstermektedir. Çünkü rüyada inşaat görmek, kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen inşaat yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir. Hayatınızı yeniden kuracağınızı ifade eder.

Evin sahibi ile aranızda geçen konu hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, ancak bu geçmişten gelen bir haksızlık durumunun düzeleceğini işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada inşaat görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Komşunun Evinin Yıkılmış Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben 30 yaşında evliyim 1 yaşında bir oğlum var. Rüyamda çocukken yaşadığımız evdeyim ve hamile kalmışım, evli de değilim en kötüsü de evimizin karşısında konuşmadığımız bir komşumuzun bu olay kulağına gitmiş ve ileri geri konuşuyorlar hakkımda ne anlama geliyor acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir