Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Komşunun Evlendiğini Görmek

Rüyada komşunun evlendiğini görmek neye delalet eder?

Rüyada komşunun evlendiğini görmekKomşumuz rüyasında benim evlendiğimi, gelinlik giydiğimi ve bir yerden kaçtığımı görmüş, sonra uçurumdan aşağı düşmüşüm. Ardından ambulans ile hastaneye kaldırmışlar.

Ter içinde uyanmış kadın. Ben mi korkayım o mu korksun bilmiyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada komşunun gelinlik giydiğini görmek tabiri

Değerli okurum, öncelikle söylemeliyim ki hiç birinizin korkmasına gerek yok. Rüyada geçen bazı ürkütücü olaylar her ne kadar hoş olmasa da önemli olan manasıdır. Bir diğer konu ise rüyalar görene göre tabir edilir ancak bazı zamanlar görülen hakkında da mesaj verebilir. Bunu gözden kaçırmamak gerekir. Bu durumda komşunuzun rüyası “rüyada komşu kızının gelinlik giydiğini, uçurumdan düştüğünü ve hastaneye kaldırıldığını görmek” şeklinde olmalıdır.

Rüyada komşu kızın gelinlik giydiğini görmek rüyayı gören kişi için bir evlilik haberi almak ya da evliler için evlilik yaşamında yeni bir güzel başlangıç manasına, komşu kızı (sizin için) ise evlilik yolunda bir gelişmeye işaret edebilir.

Rüyada komşunun uçurumdan düştüğünü görmek büyük ihtimalle komşunuzun bir derdinin sizi de üzdüğünü temsil etmektedir, düşme sonunda ölüm olmaması bu sıkıntının kolay atlatılacağını gösterir. Rüyada komşunun hastaneye kaldırıldığını görmek bir iyileşmeye işarettir, bu hem kendiniz hakkında hem de rüyada gördüğünüz komşunuz hakkında bir şifaya işaret olabilir.

“Rüyada Komşunun Evlendiğini Görmek” için bir yanıt

18 yaşındayım, ruyamda benden 1 yaş küçük olan komsu kizimla evlenmeye karar veriyoruz ama ailemin karsi cikmasindan dolayı evlenemiyoruz, kız ailesinin yanına dönüyor, sonunda ikimizde çok acı çekiyoruz. Bu rüya ne anlama geliyor? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir