Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kömürlük Görmek

Rüyada kömürlük ne demektir?

Merhaba, ben bugün gece saatlerinde sabah ezanına yakın zamanda bir rüya gördüm. Rüyamda bir kömürlükteyim, yanımda bir erkek var, taştan önceden yanmış ama sönük bir ocak var ve biz o kararmış ocak taşlarını başka bir yere götürüyoruz. Kiremitti bu taşlar. Daha sonra bittiğinde bu erkek gidiyor, ben tek kalıyorum. Sonra bir kadın geliyor, kadın tanıdık değil ama uyanık hayatta kim olduğunu biliyormuşum gibi geliyor. Kolunda iki tane kedi – tavşan karışımı bir yaratık var. Kanatları da var ve bu yaratığın dudakları tıpkı bizim dudaklarımız gibi, sevimli bir şey. Kadın bana yaklaştıkça ben tebessüm ediyorum ama o kadın bana bağırıyor “çabuk yukarıya çık şimdi bunlar (kolundakiler yani) seni görürlerse ısırırlar” diyor. Ben gülerek çatı gibi bir her var oraya çıkıyorum.

Sonra bu yaratık beni görüyor. uçup yanıma geliyor bende mutfağa kaçıyorum, onlar da ardımdan giriyorlar ve ben kovalıyorum, bunları sevmek istiyorum ama kaçıyorlar. Sonra birden uyanıyorum. Önceden defalarca başıma gelen bir olay vardı. Gece sabah saatlerine yakın uyanıyorum ve beni odanın tavanında oradan oraya fırlatıyorlardı, bütün vücudum uyuşmuş bir vaziyette hiçbir şekilde kımıldayamıyor, konuşamıyordum. Zor dönemler geçirdim. Cevsen yazdırdık sonra olmamaya başlamıştı ama bu rüyadan sonra defalarca uyuşup uyuşup durdu bedenim, korkuyordum, sesim çıkmıyor hareket edemiyordum. Zor bela kolumu oynatabildim ve yatağın yanında duran masanın üzerindekileri kolumla yere attım annemi uyandırmak için. Yalnızdım çünkü odada. duvara vurdum defalarca ama çok zorladım kendimi bunları yapmak için.

Sonra aklıma besmele çekmek geldi, hemen içimden besmele çekmeye başladım. Ben çektikçe kulaklarımdaki çınlamalar daha da artıyordu, patlayacak hale geldi. sonra nas suresi okumaya başladım, kafayı yedim neredeyse, kulaklarım daha kötü olmaya başladı, vücudum feci bir şekilde karıncalanıyordu. Sonra ayaklarımı birileri yatağın aşağısına doğru çekmeye başladılar, ben nas suresini okumaya devam ediyorum hala. En son ben tüm gücümle kendimi kasarak geriye çektim ayaklarımı sonra gittiler. Annemi çağırdım hemen geldi, anlattım ağlıyordum zaten, baya kötüydüm. ve annem ne duvara vurduğumu duymuş nede masanın üzerindekileri dusurdugumu. Her yerim tutmuyordu, daha önceleri bu kadar olmamıştı. Lütfen anlayan biri yorumlasın, cidden kötü durumdayım, dayanamıyorum artık, ne yapmam lazım?

Rüyada kömürlük görmek yorumu

Emine merhaba, sen sabırla uzun uzun yazmışsın ancak ben sana çok kısa cevap vereceğim. Yazdıklarıma uyarsan rahat edersin, uymaz da üfürükçü, cinci, falcı ya da hocaya takılmaya devam edersen hayatın böyle ızdırap içinde sürmeye devam eder. Yaşadığın sıkıntıların temelinde mutlaka bir şeyler var ve bir uzman psikolog (belki de bir psikiyatrist) sana yardımcı olabilir; sorunun kaynağını tespit edip onun çözmenin yollarını gösterebilir. Lütfen hemen bir uzmanla görüş.

Rüyaya başlığı veren kömürlük konusunu açıklamak gerekirse; rüyada kömürlük görmek rüyayı gören kişinin hayatta karşılaşılması muhtemel bazı olayları, bir takım sıkıntıları veya sorunları iyi tahmin ederek zamanında tedbir alması gerektiğine delalet eder. Daha detaylı bilgi rüyada kömür görmek sayfasında incelenebilir.

Rüyada yaratık görmek yaşamınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade eder. Ancak bundan kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir. Detaylı bilgiyi yaratık rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Kömürlük Görmek” için 2 yanıt

Kömürlükte köpek ve fareler görmek
Merhabalar, rüyamda kömürlük tarzı bir yerde 2 köpek ve bir sürü fareler vardı, rüyamda bir sure sonra tekrar gittiğimde fareler köpekleri ısırmış ve köpeklerin tüyleri dökülmüş. Köpeklere yardım etmek isterken insana dönüşüp onlara yardım için eve goturuyordum.

Batın selam, rüyanızı gönderirken hakkınızda bilgi verin, o zaman rüyalar sağlıklı açıklanabilir. Aksi halde sadece genel açıklamalar yapılır ki zaten onlar sitede vardır. Lütfen köpek ve fare sayfalarını okun, bir hayvanın insana dönüşmesi konusu rüyada hayvan görmek sayfasında ,inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir