Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Komutan Görmek

Rüyada komutan görmek neye çıkar?

Rüyada komutan görmekAskeri okul seçme sınavlarına girmek için askeri eğitim merkezine gidiyorum. Sınav kağıdımda bölük numarası 7 yazıyor. Kapıdaki komutana hangi bina olduğunu soruyorum, komutan beni baştan aşağı süzüp “senden asker olmaz, çok çelimsizsin, git üniversite oku, daha başarılı olursun dedi.  ben “subay olmayı çok istediğimi” söyleyip bu bölüğün neresi olduğunu yeniden soruyorum.  O da ilerideki bir binayı gösteriyor. Askerler kaydımı yapıp beni içeri alıyorlar. Ancak orada böyle bir bölük yok, beni başka bir binaya gönderiyorlar, sınavı kaçırmamak için kan ter içinde oraya koşuyorum. Yeni gittiğim binada asker imamlar varmış, askerlerden biri yerde diz üstünde oturmuş Kuran okuyor. İçeri girdiğimde Kuranı bitirip ‘Sadakallahulazim’ diyor ve bana eliyle oturmamı işaret edip, dua edeceğini söylüyor bende beklerken “Allah Allah, askerde neler varmış” diyorum.

Bu arada telaş ediyorum çünkü sınavın başlamasına 15 dakika kaldığını görüyorum. Asker imam duasını bitirince 7. bölüğün orası olduğunu ve bu bölükte asker imamların yetiştirildiğini ve buradan yetişenlerin askere namaz kıldırıp, dini eğitim verdiğini söylüyor. Bu neye işaret eder. 23, Erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada komutan görmek yorumu

Erdem merhaba. Bu çok ilginç rüya için teşekkür ederim. Bir ülkede çatışmaların yaşandığı dönemlerde asker, askerlik, askere gitme rüyaları çoğalmaktadır.

Rüyada sınava girdiğini görmek rüya sahibinin herhangi bir konuda veya alanda teste tabi tutulduğunu veya kişinin başkaları tarafından gözetlendiğini temsil eder. Bu rüyalar genel olarak kişinin bazı konular hakkında endişe taşıdığını ve bazı şeylerden kaygı duyduğunu ifade eder.

Rüyada komutan görmek sizin ruhsal, fiziksel ve entelektüel potansiyelinizin farkında olduğunuzu temsil eder. Rüyada bir komutan ile karşılaşmak veya komutanla konuşmak bir proje, bir ilişki ya da durumun sizin lehine gelişeceğini, kısa bir süre sonra saygınlık ve itibar sahibi olacağınızı ifade eder. Eski komutanını görmek güçlü ve güvenilir dostlara gereksinim duyduğunuzun simgesidir.

Bölük numarasının 7 olmasının anlamı yedi sayının manasında gizli. Rüyada 7 rakamı görmek iyi şans, bol kısmet, zihinsel mükemmellik, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmayı belirtir.

Bildiğim kadarıyla askeriyede imam bölüğü diye bir şey yok, sizin rüyada bunu görmeniz aslında hayatınızın manevi yönünde bir zenginleşmeye işaret olabilir.

Rüyada komutan hakkında diğer yorumlar

Rüyasında komutan olmak rüyayı gören kişinin hayatında onun için önemli bir anlam taşıyan arzu, dilek veya bir isteğinin, başkalarının onu engellemesi dolayısıyla gerçekleşmeyeceğini, yapamayacağını veya yapmasına mani olunacağını belirtir.

Rüyada büyük bir komutanın emrinde savaşa katıldığını görmek çok mutlu olduğunuza işaret eder. Kışla içerisinde asker görmek eski bir dosttan haber alınacağına işarettir. Rüyasında ünlü bir komutan bulunan asker topluluğu görmek yardım, destek ifadesidir.

“Rüyada Komutan Görmek” için 2 yanıt

Tanınmış bir komutan görmek
İyi akşamlar, abimin rüyasını göndermek istiyorum. 1978-79 yılları arasında bir tarihte askerler ile birlikte, kendisinin de asker olduğunu görmüş. Ellerinde de silahlar varmış. Karargahtayken hatırı sayılır ülkece tanınmış güçlü bir komutan gelmiş. O dönemin arabası Anadol resmi aracına binmiş. Araçla giden komutanın peşinden ona eskortluk yaparak dağ ve ormanları aşarak kendilerinden emin bir şekilde birlikle birlikte yürüyerek gitmişler. Abim 32 yaşında, kendi işinde, bekar, teşekkür ederim.

Dilara merhaba, en önemli bilgiyi göndermeyi unutmuşsun; ağabeyin gerçek hayatta askerliğini yaptı mı? yapmadı mı? Eldeki bilgilere göre ağabeyinin rüyası onun mutlu olacağına ya da birilerinin yardım ve desteğini alarak daha da başarılı olacağına delalet edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir