Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Konakta Düğün Görmek

Rüyada konakta düğün görmek ne anlama gelir?

17 yaşında kızım ögrenciyim. bir konakta düğünüm oluyor. evlendigim kişiyi görmedim. Tanımadığım bir adam rüyamda babam oluyor ve bana “haydi gelinliğini giy de gel” diyor. Benim üzerimde beyaz bir elbise var, o elbisede arkadaşımın elbisesi.

Gelinliğimi giymek için odaya giriyorum, odada arkadaşımın annesi var. Ben odaya giyinmek için geldigimde annesi cıkıyor odadan. Gelinlik giymiyorum tekrar aynı elbiseyi giyiyorum ve acaba benim hakkımda herkes ne der erkenden evlenmiş arkamdan şuna bak daha küçüksün derler diyede düşünüyorum.

Rüyada konakta düğün görmek nasıl yorumlanır?

Genç kızlar rüyalarında sık sık evlilikle ilgili rüyalar görürler ve çok normaldir. Sizin rüyanızda bu kategoride bir rüyadır ve herhangi bir mesaj vermemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Normal şartlarda kendi düğünün görmek bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler, bakınız Rüyada düğün görmek sayfası.

“Rüyada Konakta Düğün Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eski sevgilim ama hala sevdiğim insanı gördüm, ben bir düğünde tesadüfen onu görüyorum, sonra onunla göz göze geliyoruz, daha sonra o düğün salonundan çıkıp gidiyor ben kalıyorum, sonra bir sokakta düğünden kişilerle toplanıyoruz eski sevgilim gelip bana “merhaba” diyor, sonra ayrıldığımızın sebebini konuşmaya başlıyoruz, yürüyoruz sonra ben onu bırakıp gidiyorum. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Yalnız Kız selam,
Lütfen eski sevgili rüya tabiri sayfasını inceleyin ve oradaki bilgiler ile şu anda içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek rüyanın vermek istediği mesajı tespit ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir