Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Konferans Salonu Görmek

Rüyada konferans salonu görmek nedir?

Üniversitenin kapısından içeri giriyorum. Bir grup kızla karşılaşıyorum. Muhabbet ediyoruz. İlerliyorum bir salonda düğün var. Oraya girmeden yine ilerliyorum bir konferans salonu. 3 kişi konferans veriyor. Biri bana çok sevimsiz bakıyor. Konferans salonunda sandalyeler kırmızı. Ben sandalyeleri bütün çekiyorum ve oturuyorum. Benim bulunduğum kısımda bir kaç sandalye ileride sakallı bir erkek var ve bana yüz vermiyor arkasını dönüyor. Karşımızdaki oturaklarda coşkulu öğrenci grubu var. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya detayı: yaş:30
cinsiyet:bayan
mesleğim :öğretmen

Rüyada konferans salonu görmek yorumu

Rüyada bir düğün görmek güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler.

Rüyada konferans salonu görmek yaşamınızda yakında gerçekleşecek değişimi ifade eder ve bu değişimden sonra olaylara daha farklı ve sağlıklı bakmaya başlayacağınızı temsil eder. Rüyada konferans görmek son kararlarınızı şekillendirmeden önce başkalarının fikir ve önerilerini de dikkate almanız gerektiğine işaret eder. Rüyasında konferansa gitmek, konferansa katılmak, konferans dinlediğini görmek kapalı fikirli olmamanız ve başkalarını da dinlemeniz gerektiğini anlatır.

“Rüyada Konferans Salonu Görmek” için 2 yanıt

Benim sevdiğim bir kız arkadaşım var, o beni kardeş kanka olarak görüyor ama ben onu seviyorum, adı Elif.
Rüyada bir arkadaşım var, Muharrem, onunla birlikteyiz bir alışveriş merkezinde veya bir salonda bir gösteri var onu bekliyoruz, bir anda yandan Elif geliyor, sanki filmlerdeki gibi dudağımdan şans öpücüğü alıyor “aşkım falan” diyor, bir kere daha öpüyorum, orada uyandım lütfen yardımcı olun. 17, Erkek, bekar, okumuyorum herhangi bir yerde çalışmıyorum.

Gördüğünüz rüya tam bir masum gençlik rüyası olup, hayallerinizi, umutlarınızı temsil etmekte, cinsine uygun doğru bir gelişim içinde olduğunu göstermekte ve güzel günlerin seni beklediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir