Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Konfeti Görmek

Rüyada konfeti görmek neye yorulur?

Ben rüyamda 5 yıl önce mezun olduğum lise sona gittiğimi gördüm, teneffüs bitip sınıflara giriyoruz, hepimiz yerlerimize oturup öğretmeni beklerken bir den ayaklarımın arasında bir patlama oldu, çığlık atarak hava sıçradım, sınıfın ortası konfeti parçası doldu, göz gözü görmüyordu, bir baktım ki tüm arkadaşlarım kahkahalarla gülüyorlar, “sinirlenerek “ne oluyor size” diye bağırdım, meğer benim okul kız basketbol takımı kaptanı olmamı kutlamak için konfeti patlatmışlar, rüyanın sonunda “ama böyle kutlama olmaz ki” dediğimi hatırlıyorum.

Not: okuldayken son senemde okul kız basket kaptanı olmuştum ama böyle bir kutlama yapılmamıştı.

Rüyada konfeti görmek tabiri

Semra merhaba, mezun olduğu halde hala kendini öğrenci olarak görmek, okula gitmek aslında rüyayı gören kişinin gelişim sürecinin devam ettiğini ve o kişinin önünde bit çok fırsat olduğunu ifade eder.

Rüyada konfeti görmek başarı sembolüdür, rüyayı gören kişinin başarıya ulaşmasına işaret eder. Rüyanda gördüğün arkadaşlarının patlattığı konfeti aslında okuldaki başarılarını devam ettirmen gerektiğini, bilinçaltında güçlü bir şekilde yeni başarılara ulaşma arzusu taşıdığını simgelemektedir. Rüyada konfeti atmak hayatınızda bir dönüm noktasında olduğunuzu ve yeni dönemde bir çok güzel ve başarılı şeyler yaşayacağınızı temsil eder.

Konfeti nedir?

Konfeti düğünlerde, maçlarda, kutlamalarda ve eğlencelerde yanıcı ve yakıcı özelliği olmayan basınçlı gazla kullanılan, tüpün içindeki basınçtan yararlanıp, metal tüpü çevirerek patlatılan ve içerisinden çoğunlukla renkli kağıtların havaya fırlatılarak görsel bir şölen oluşturan malzemedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir