Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Konser Görmek

Rüyada konser görmek ne anlama gelir?

Rüyada konser görmekRüyamda çok sevdiğim bir bayan dizi oyuncusunu konser vermeye çıkarken gördüm. Konser alanına giderken onu durdurdum ve “ablamın onunla tanışmak istediğini” söyledim, “gelemem” dedi fakat ben ısrar ettim, “gelemem” dedi, eve döndüm ve ansızın evimize bir çok kişiyle geldi yorgundu, yatak odamızda uyuduğunu gördüm.

Bu rüyamın manası var mı, teşekkür ederim.

Rüyada konser görmek neye yorulur?

Rüyada konser görmek günlük yaşamın yükünü atmak, kendini daha doğru ifade etmek ve becerilerini geliştirmek için bir şeyler yapmak gerektiği anlamlarını simgeler. Aynı zamanda  ilişkide kendini doğru ifade etmeyi temsil eder. Konsere gitmek rüyayı gören kişinin ilişkisindeki veya sosyal hayatınızdaki uyumun daha iyi seviyeye ilerlediğine işaret eder. Konserde müzik dinlemek genç bir erkek için kazanç sağlayacak işe bir ortak olarak girmek için karşısına çıkan bir fırsatı kaçırdığına, orta yaştakiler için işlerinin yolunda olması ve ailesiyle birlikte mutlu bir yaşam olarak yorumlanır. Genç bir kız için mutlu olmak, yaşlı kadınlar için değerli bir hediye almak anlamına gelir.

Konser vermek rüyayı gören şahsın gizli potansiyeli ve yeteneklerini keşfetmesi gerektiğine işaret ederken konser verdiğini görmek aynı zamanda kişinin yaratıcı yanını daha fazla göstermesi gerektiğini anlatır.

Rüyada konser bileti görmek kişinin gerçek hayatında omuzlarındaki yükler veya yaşadığı stres yüzünden yorgun düştüğünü ve günlük yaşamın sıkıcı havasından bir süre uzaklaşması gerektiğine yorulur. Konser bileti aldığını görmek kişinin kafasını dinlenmek, üzerindeki gerginliği atmak için değişik bir şeyler yapmayı istediğini ve bunu yapacağını gösterir.

“Rüyada Konser Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda konserdeyim, dişimi sıkarak kırdım ve elimde tuttum, ağrı filan hissetmedim kanda yoktu, bu ne demek?

Rüyada konser alanı görmek
Bir diğer rüyamda da eski sevgilimi gördüm. İnsanlar küçük bir konser alanı oluşturmuşlardı, sanatçı gelmişti, o da arabasıyla oraya geldi.
Ben evimin penceresinden görüyordum ve nedense bağırarak ağlıyordum fakat gözlerimden yaş gelmiyordu.

Siyah Lale selam,
Rüyada konser görmek Günlük yaşamın yükünü atmaya, Kendini ifade etme ve Beceri anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, İlişikide, Kendini doğru ifade etmeyi temsil eder.
Rüyada eski sevgiliyi görmek, eski bir sevgilinizi gormek halen eski sevgiliniz ile aranizda halletmeniz gereken bazi meselelerin oldugunu, bunlari onunla oturup konusarak halletmeniz gerektigini ve iki olgun insan olarak sorunlarinizi cozmeniz gerektigini size tavsiye eder. Su anda beraber oldugunuz yeni sevgiliniz ilede benzer veya ayni sorunlari yasayabilirsiniz mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir