Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada konteyner görmek

Rüyada konteyner ne demek?

Merhaba. Rüyamda hoşlandığım erkek ile kendimi konteyner gibi bir şeyin içinde gördüm. Ortalama 2-3 yaşlarında, 15-20 şer kişilik gruplar halindeki kız ve erkek çocukları hoşlandığım erkekle birlikte banyo yaptırmışız. Ben kendimi telaşlı görüyorum. Hoşlandığım çocuğun üzerinde yün kazak var. Yıkadığımız erkek çocuklara mavi, kız çocuklara pembe bornoz giydirmişiz. Hatta rüyada çocukların banyodan sonraki vücutlarının ılıklığını, bornozdaki nemi bile hissediyorum. Sonra bir erkek çocuğu alıyorum üzerini giydirmek için. Hoşlandığım erkek de bu çocuğun yanında çömelmiş duruyor. Ben çocuğun bornozunu çözüp çıkarmaya çalışıyorum ama çözemiyorum. Hoşlandığım çocuğa sen bunu nasıl bağladın, çözemiyorum diyorum ve komik ve hoş bir duruma gülermişiz gibi ikimiz de gülüyoruz ve ben gülerek gecenin bir yarısı rüyamdan uyanıyorum.
suskun prenses, 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz.

Rüyada konteyner görmek tabiri

Rüyada konteyner görmek bütünlük, saflık, iyileşme, geliştirme, birlik ve güven, kendini güvende hissetmek anlamına gelir. Bu rüya yüksek bir öz güven ifadesi olabilir.

Rüyada hoşlandığın çocuğu görmen güncel bir ilişkinin kimi küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgelerken kendini hoşlandığın erkek ile konteynerde görmen ise onunla kendini güvende hissettiğini, onunla huzur bulduğunu temsil etmektedir.

Rüyanın devamında olanlar ise gelecek güzel günlerde yaşanacak mutlulukları temsil etmektedir. Arzu ederseniz rüyada çocuk görmek, çocuk yıkamak, bornoz giydirmek sayfalarını da inceleyebilirsiniz.

“Rüyada konteyner görmek” için 2 yanıt

Rüyada üzerinde konteyner olan kamyon görmek, bu kamyonu kullanmak, kamyonla yokuş aşağı inmek ve köprüyü geçmek ne anlama gelir? 41, Erkek, evli, serbest.

Rüyada kamyon görmek bir sorun hakkında üzülmek veya kaygılanmak yerine o sorunu çözmek için bir an önce çalışmaya başlamak anlamına gelir. Yaptığınız işte zarar etme veya üzülme korkusunu üzerinden atmaya işaret eder. Rüyada kamyon kullanmak gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz üzüntüleriniz ve kaygılarınızdan kurtulmak için biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerektiğini işaret eder. Üzerinde konteyner olan bir kamyonla yokuş aşağı gitmek rüyayı gören kişinin zorlukları aşarak beklediği taşınma, değişim, terfi gibi bir değişikliğin yakın zamanda gerçekleşeceğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir