Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Altın Balık Görmek

Rüyada konuşan altın balık ne demektir?

Ben rüyamda bir sürü insanin o taraf bu tarafa koşarak bir şey aradığını gördüm, “ne diye” sordum bana “altın balık” dediler. Bir anda ayağıma bir şeyin dokunduğunu hissettim ve onun insanların aradığı altın balık olduğunu gördüm.

Arkadaşım eğilip götürmek istedi, ama ben erken davrandım ve onu elime aldım. Altın balık yaşıyordu. Sonra balığın başına elimi çektim, bir şey oldu anlamadım. Konuştu mu yoksa ben mi öyle hissettim bilmiyorum ama etrafımdakilere balığın bana iki gün beklememi söylediğini anlattım. Ne anlama geliyor bilmiyorum ama rüyam beni çok etkiledi. Yardımcı olursanız sevinirim. önceden çok teşekkürler. Ayten. 30. 05. 2012 / 17:02 tarihinde gönderilmiş

Rüyada konuşan altın balık görmek tabiri

Gördüğünüz rüya olağanüstü güzel gelişmeler yaşayacağınızı işaret etmektedir. Bu şeyler sizin beklemediğiniz olaylar olacak ve çok şaşıracak, bir o kadarda sevineceksiniz. Rüyanız aynı zamanda bu gelişmeleri, güzellikleri kıskananlar olacağını, onları elinizden almaya çalışacaklarını ifade ederken sonuçta onları başkalarına kaptırmamayı başaracağınızı simgelemektedir. Hep böyle güzel rüyalar görmeye devam etmenizi dilerim. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Konuşan Altın Balık Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bana 2 adet altın balık uzatıldığını gördüm. bu ne anlama gelir? şimdiden teşekkürler

Rüyamda göl görüyorum, gölden konuşan altın renkli bir balık “bana geleceksin” diyor, rüyam burada bitiyor, bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir