Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Aslan Görmek

Rüyada aslanla konuşmak ne demek?

Rüyam çok garipti, iki erkek arkadaşımla ormanın içinde bir cafede oturuyoruz sonra bir aslan ormandan iniyor cafeye geliyor. Kimseye bir şey yapmıyor ama erkek arkadaşlarımdan bir tanesi aslanı bıçaklıyor, bende hayvanları çok sevdiğim için üzülüyorum “niye yaptın” diye bağırıyorum.

Sonra aslan ölmüyor, uyanıyor ona üzüldüğüm için beni affediyor, benimle konuşuyor onu bıçaklayan arkadaşım için plan yapıyor, masanın altından bıçak uzatıyor ayağıyla onu öldürmemi istiyor, bende korkudan titriyorum ben nereye gidersem aslan oraya gidiyor, ben bir adım atıyorum aslanda bir adım atıyor. Sonra içimden ben insan öldüremem ki diyorum ve zaten sonrası yok. Lütfen rüyada aslanla konuştuğunu görmek nedir?, rüyasında aslanla konuşma ne demek? açıklar mısınız?

Rüyada konuşan aslan görmek yorumu

Lale merhaba, rüyanız oldukça ilginç, rüyada aslan görmek sayfada anlatıldığı gibi yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını ve onların desteği ile yeni başarılara ulaşılacağını ifade eder. Ancak arkadaşınızın kimseye bir şey yapmayan aslanı bıçaklaması, onu yaralaması, çevrenizde sizin ilerlemenize, güçlü insanlarla tanışıp dostluk kurmanıza engel olana / olacak birilerini işaret etmektedir.

Rüyanın en ilginç kısmı ise bir aslan ile konuştuğunu gördüğünüz bölüm olup, rüyada konuşan aslan görmek veya aslanla konuştuğunu görmek, elde etmek istediğiniz güç ve kuvvete ulaşabilmek için duygu, düşünce ve isteklerinizi güçlü bir şekilde anlatın, ezik olmayın, hakkını aramayı öğrenin mesajı vermektedir.

“Rüyada Konuşan Aslan Görmek” için 8 yanıt

Bir vadi’de ilerliyorum, uzaktan bir erkek Aslan ve yanında Sivas Kangal köpeği görüyorum. Erkek aslan bir anda hareketlenip üzerime geliyor (yanindaki köpekte hareket yok) ben geriye daha sonra aşağı (vadinin dibine) doğru kaçıyorum daha sonra vadi boyunca, Aslanın beni görmesinden korkarak ilerliyorum. Sonunda vadiden çıkıp yüksek bir yere çıkıyorum. Rüya burda bitiyor. Lütfen yorumlarmısınız? 39, Erkek, Evli, Çalışıyor

Ali merhaba,
Rüyada vadi görmek başarılı ve mutlu bir hayat süreceğine, çocuk sahibi olacağınıza işarettir.
Rüyada erkek aslan görmek, umut, zafer, azim ve dayanıklılık işaret eder. Her zaman umudunu kaybetmeyen, azimli ve zafere odaklanmış, sabırlı ve güçlü bir karaktere sahip olduğunuzu işaret eder. Rüyada aslandan kaçmak, düşmanlarınız veya rakipleriniz tarafından size karşı kullanmayı düşündükleri gücün bir şekilde dönüp kendilerini vuracağını ancak her zaman dikkatli ve tetikte olmak gerektiğini temsil etmektedir.
Rüyada köpek görülmesi, sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir.

Rüyamda agaclık bir alan içinden geçerek sürekli evimle medrese gibi bir yer arasında gidip geliyorum bu yere insanların toplandığını görüyorum onları sürekli uzaktan seyrediyorum. Bu yolda yürürken sürekli yolumun üzerinde yaralı bir dişi aslanı kükreyerek konusurken görüyorum.en sonunda aslan kükreyerek bir kadını çağırıyor ve kadının eskiden ona baktığını ancak sonra terkettiğini soyluyor. Yakinda oldugum icin korkarak dinliyorum ve aslan kadına saldırarak gidiyor ve bana dokunmuyor. Bu olaydan sonra insanlarin medreseden yada toplantı yerinden cıktıkları birbirleriyle sohbet ettiklerini görüyorum

Rüyamda bizim gibi yürüyen bir aslan gördüm bu aslan deliydi. Beni ve yanimdaki kisiyi kovaliyordu ama zararsizdi, en sonunda beni kenara kıstırdı sonra bıraktı, 19 / kadın / bekar / ögrenci.

rüyamda okuldan bir kaç arkadaş kacıyoruz okulun arka kısmı orman ve biz yürürken bir tane aslan bize diyo ki ah şurdan bir kurtulsam size neler yapıcam diye bagrıyodu ve biz korkup kaçmaya başladık bir süre sonra bi köprunun ustune cıktık ve bekledik

Ruyam cok kisa, bir evin balkonu gibi bir yerdeyim, bir kac tane aslan var ama koskocaman hepsi iple baglilar, ben bagli olduklari icin bir sey yapamazlar diye onlerinden gecmeye calisiyorum arkamda da duvar var ama aslann ipi uzunmus, burnumun dibine kadar geliyor, duvar arkamda aslanlar onumde sıkıstım, aslan bana kacamazsn diyor tam beni yakalayacakken ruyadan uyanıyorum.

Halime merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında güçlü olduğuna inandığın bazı kişilere fazla güvenmemek gerektiğini, her zaman hayatta adımları dikkatli atmak gerektiğini ifade etmektedir. Rüyada aslan görmek sayfası da ilgini çekebilir.

Rüyamda ev gibi bir yerdeyim ve birden iki tane erkek aslan bana doğru saldırıyor bende orda bulunan dikenli tele kendimi sarıyorum ve Aslan’lar etrafımda bana saldırmaya revam ediyorlar ancak zarar veremiyorlar bu sırada imdat diye bağırıyorum. Bir ara elim telden dışarı doğru çıkıyor ve aslanın bir tanesi elimi yalıyor ve diğer Aslan’a elini yaladım diye söylüyor ve gülüyorlar sanki bundan sonra beni yiyeceklermiş gibi geliyor ve ben imdat diye bağırıyorken uyandım. Rüyamı yorumlayabilir misiniz tşkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir