Rüyada Konuşan Aslan Görmek

Rüyada aslanla konuşmak ne demek?

Rüyam çok garipti, iki erkek arkadaşımla ormanın içinde bir cafede oturuyoruz sonra bir aslan ormandan iniyor cafeye geliyor. Kimseye bir şey yapmıyor ama erkek arkadaşlarımdan bir tanesi aslanı bıçaklıyor, bende hayvanları çok sevdiğim için üzülüyorum “niye yaptın” diye bağırıyorum.

Sonra aslan ölmüyor, uyanıyor ona üzüldüğüm için beni affediyor, benimle konuşuyor onu bıçaklayan arkadaşım için plan yapıyor, masanın altından bıçak uzatıyor ayağıyla onu öldürmemi istiyor, bende korkudan titriyorum ben nereye gidersem aslan oraya gidiyor, ben bir adım atıyorum aslanda bir adım atıyor. Sonra içimden ben insan öldüremem ki diyorum ve zaten sonrası yok. Lütfen rüyada aslanla konuştuğunu görmek nedir?, rüyasında aslanla konuşma ne demek? açıklar mısınız?

Rüyada konuşan aslan görmek yorumu

Lale merhaba, rüyanız oldukça ilginç, rüyada aslan görmek sayfada anlatıldığı gibi yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını ve onların desteği ile yeni başarılara ulaşılacağını ifade eder. Ancak arkadaşınızın kimseye bir şey yapmayan aslanı bıçaklaması, onu yaralaması, çevrenizde sizin ilerlemenize, güçlü insanlarla tanışıp dostluk kurmanıza engel olana / olacak birilerini işaret etmektedir.

Rüyanın en ilginç kısmı ise bir aslan ile konuştuğunu gördüğünüz bölüm olup, rüyada konuşan aslan görmek veya aslanla konuştuğunu görmek, elde etmek istediğiniz güç ve kuvvete ulaşabilmek için duygu, düşünce ve isteklerinizi güçlü bir şekilde anlatın, ezik olmayın, hakkını aramayı öğrenin mesajı vermektedir.

8 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir