Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Balık Görmek

Rüyada balıkla konuşmak neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda denizdeyim ve deniz yosun kaplı ama içerisinde irili ufaklı balıklar var. Yüzmeye başlıyorum arkadaşım girmeye korkuyor, girdiği an üzerine yosunlar bulaşıyor, ben onu çekip alıyorum ama bana hiç bulaşmıyor.

Daha sonra ben denizin dibine doğru yüzüyorum ve balıklar bana eşlik ediyor ama bir süre sonra büyük bir balık yanıma geliyor koluma yaklaşıyor ve ağlıyor, korkuyorum “git” diyorum gitmiyor, kolumda ağlamaya devam ediyor. Sonra balık benimle konuşmaya başladı ve “buraların tehlikeli olduğunu, neden buraya geldiğimi” sordu, bende “yüzmek için geldim, peki sen neden ağlıyorsun” dedim, “senin için ağlıyorum dedi. Bu ne demek, gerçekten çok sıklaştı bu rüyalarım.

Rüyada konuşan balık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada konuşan balık görmek, balığın konuştuğunu, balıkla konuşmak, balık ile konuştuğunu görmek sizin gerçek hayatta bir şeyleri yakalamaya çalıştığınızı ve sebat eder, kovalamaya devam ederseniz bunu başaracağınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Konuşan Balık Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ağzından balık çıktığını görmek
Rüyamda karnımda dolaşan canlı balığın ağzımdan çıktığını, elimle lavaboya attığımı, tekrar canlanıp bana doğru geldiğini görüyorum, ben kaçtıkça balık üstüme geliyor. Bu nedir?

Rüyanız kendinizi daha iyi ifade etmeye başladığınızı ve bunun karşılığında kazancınızda artış, bereket olacağını işarete etmektedir.

Ayni rüyayı gordum midemdeki balık agzimdan cikti ve ustume saldirdi. elimle tutup attım hala saldırdı. Elime aldim sirtindaki kilciklari elimin derisinin icine yapismaya basladi. lutfen nedir anlamı. Teşekkür ederim.

Merhabalar, ben iki gün önce yoğun bakımdan yeni çıktım, eve geldiğimde hastahanenin vermiş olduğu yorgunlukla uyudum ve rüyamda büyük bir balığın allahın isimlerini zikrederken gördüm ve daha sonra allahı anarak akan bir şelale gördüm sular tertemizdi bunun tabirini bana yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir