Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Konuşan Bebek Görmek

Rüyada konuşan bebek görmek ne demektir?

Rüyamda çıplak bir bebeği bana getiriyorlar, çocuk bir seyler diyor ama ben anlamiyorum. Çocugu giydirmeye göturuyorum, yolda giderken sanki kollarima kaygan bir şey sürülmus, çocuğu tutamiyorum kucagimda, düsürmemek için gayret ediyorum, sonunda düsürmüyorum, kucağıma saglam aliyorum, sonrada onu banyo yaptirip üstünü giydiriyorum, yatiriyorum. Teşekkürler.

Rüya temaları çıplak bebek, çocuk giydirmek, çocuk taşımak, kucağında çocuk, kaygan bir şey, banyo yaptırmak, çocuk yıkamak.

Rüyada konuşan bebek görmek neye yorulur?

Merhaba,

Rüyanız, umutlarınızın bir yansımasıdır, hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın, başarıya ulaşacaksınız demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Konuşan Bebek Görmek” için 3 yanıt

Rüyada halanın bebeğini görmek
Benim 2 tane halam var ve ikisininde 1 ay arayla çocukları oldu, biri 3 aylık diğeri 4 aylık.
3 aylık olan kız, 4 aylık olan erkek, 3-4 gündür rüyamda onları görüyorum ama bugün bebeklerin yürümeye ve konuşmaya başladıklarını gördüm, acaba bu neye işaret?

Esra merhaba,
Gördüğün rüya hakkında detaylı bilgi sayfada yer almaktadır. Lütfen rüyada yürüyen bebek görmek, rüyada konuşan bebek görmek paragraflarını inceleyin.

ben rüyamda erkek bebeğimin olduğunu görmüşüm, güzel bir bebekti hep gülümsüyormuş bizde diyormuşuz bu bebek hep gülüyor diye keşke kızım olsaymış diyormuşum kız bebekleri sevdiğimden sonra diyorumki doğumdan hiç bir şey anlamadım hatta aradan geçen zamanı bilee aradan 1 yılmı geçti falan diyormuşum bebek için çok uslu dediğimizi gördüm sonra bebeğin konuştugunu polis gibi bişi dediğini ve eşime bebek polis dedi diyormuşum bu arada eşim polis eşimle 3 aydır ayrıyım lütfen yorumlarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir