Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Fare Görmek

Rüyada farenin konuştuğunu görmek ne demektir?

Rüyada konuşan fare görmek

İyi Günler, geçen günlerde rüyamda bir tane farenin benimle konuştuğunu gördüm. Fare sonra benim üstüme atladı, galiba bana zarar vermek istiyordu, ben sonra o fareyi yakaladım ve bir çöpün içine atıp, çöp bidonunu yakmaya başladım.

Farenin ızdırap çektiğini duyunca dayanamadım ve fareyi serbest bıraktım. Fare oradan çıktıktan sonra vücudun belirli kısımlarının yanmış olduğunu gördüm. Fare kaçıyordu ve bana gitmeden önce “senin ile işim bitmedi, tekrar geleceğim” demişti. Farenin rengi siyah idi ve büyük bir fare idi.

Zaten Rüyam sokakta gerçekleşmişti, söz konusu bir ev faresi değil daha çok sokaklarda çöplerin yanında rast geldiğimiz farelerden biri idi.

Takma isim : Oktay
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Sevincli
Anahtar kelime : fare yakalamak, fare yakmak, fareyle konuştuğunu görmek

Rüyada konuşan fare görmek yorumu

Oktay merhaba. Rüyada fareyle konuşmak, fareyle konuştuğunu, konuşan fare görmek iç görü ve yaratıcılık simgeler. Bir şeyi yapmanın daha iyi bir yönü olabileceğini ve onu arayıp bulmak gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Konuşan Fare Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kız çocuğu, köpek, kedi ve konuşan fare görmek
Rüyamda balkonda küçük kız çocuğunun köpek, kedi ve faresi vardı, onları bana bıraktı gitti ve “fareyi yedirmeyin, koruyun” dedi, sonra köpek fareyi yemek isterken fare “imdat beni kurtar” dedi, ben şaşırdım bir şey yapamadım, köpek konuşan fareyi yedi ve karşısındaki kedi, fare için ağlıyordu.
Sonra kız çocuğu geldi, ağlayarak “niye engel olmadınız” dedi, “engel olmak istedim ama yetişemedim” dedim, kedinin göz yaşını gördüm. Bu ne demek? 19 yaşında bekar bayanım.

Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın bazı yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Rüyada farenin konuşması ise sayfada anlatıldığı gibi anlam taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir