Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Hayvan Görmek

Rüyada konuşan hayvan ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda ormanlık bir yerden geçip hatta oradan geçerken de kaplana benzeyen hayvanla konuşup kendi evine geliyorum, yüksek katlı bir ev ama benim şuan kaldığım ev ile alakası yoktur, sonra benim bir arkadaşım rüyamda dükkan açmış, oraya gidiyoruz arkadaşlarımla bir şeyler yiyoruz ben diyorum ki dükkanı açan arkadaşıma “Sana ben yardim edeceğim, yarın dükkanın için tanıtım filan yapacağım” gibisinden, daha sonra eve gitmeyi planlarken bir şey oluyor, bir tartışma evdekiler beni arıyor, telefonun sesini duyuyorum fakat yogunluktan acamiyorum, cafe gibi bir yerde oturuyorum, arkadaşlarım var hatta eskiden sevdigim bir kiz var, oda orada yanimda oturuyor, bir seyler soruyor konusuyoruz ne konustugumuzu hatirlamiyorum fakat iyi ayriliyoruz, sonra arkadasimin bir baska arkadasi bana uzun bir igne batiriyor kalcama ben acidan duramiyorum.

Beni hastaneye gotururken ambulans ile tam hastanenin icine giriyoruz, ben o igneyi kendim cikartiyorum iniyorum ambulanstan, arkadaslarim oradalar babamlar geliyor, aonra eve gidiyorum tek basima bir odadayim bir seyler pisiriyorum yiyorum, sonra ablamla teyzem geliyor bisi var mi iyi misin diye ama bana igneyi sokan adamin ruyamda tipini hatirliyorum cok simirliyim, ilk isim cikip onu bulup dovmek yerimde duramiyorum, sonra apartmanda babama benim hakkimda arkamdan konusan bir tane adamla yuz yuze geliyorum yanimda bir arkadasimla sen hayirdir arkamdan konusuyormussun gibi konusuyorum bu adamda bir arkadasimin sevgilisinin arkadasiymis bAna arkadasimin sevgilisi hakkinda bisiler diyor ben onu cok sevdim gibisinden bende banane diyorum neden benim arkamdan konusyorsun diyorum uyaniyorum bir aciklik getirirseniz sevinirim simdiden tesekkur ederim.

Kimden: Selim
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Rahatlamis bir sekilde uyandim
Anahtar kelimeler: Hayvanla konuşmak, iğne saplanması, konuşan hayvan

Rüyada konuşan hayvan görmek tabiri

Selim merhaba, rüyanız sakin kafa ile okuduğun zaman, rüyadaki olaylar ve unsurların nasıl birbiri ile alakasız olduğunu göreceksin. Bu içinde bulunduğun kafa karışıklığını göstermektedir. Senin bu derece zihnini bulandıran konular tespit edip onları çözmelisin. Rüyanda dikkat çeken iki konu var, hayvanla konuşmak sana iğne batması.

Rüyada konuşan hayvan görmek, Hayvanların rüyada konuştuğunu görmek, insanın doğa üstü bir kabiliyetini ve süper gücünü temsil eder, onun bize vermek istediği mesaj, akıl ve zeka sahibi olmayı belirtir. Rüyada konuşan hayvanın başka bir yorumu ise başarmak istediğiniz herhangi bir konuda gerekli potansiyele sahip olduğunuzu gösterir.

İğne batması, vücuduna iğne battığını görmek, geçmişte yaşadığınız bir acının hala içinizde bir acı bıraktığını işaret eder. İğne çıkarmak, Vücuda batmış iğneyi çıkarmak, ise bu acının etkisinden yakında kurtulacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hayvan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Konuşan Hayvan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada hayvanlarla konuşmak
20 yaşında bekar bir kızım. Öğrenciyim. Dün gece rüyamda evimizin arka bahçesinde daha önce hiç görmediğim çeşit hayvanları gördüm. Zürafa, kedi, köpek, zebra gibi hayvanlar gördüm. Onlar konuşurken onları anlayabilirim söylediklerini. Sonra hayvanların yanına böyle kötü görünümlü kirli bir köpek gelip onların dışarıya çıkmalarını söylüyordu. Hayvanların hiçbiri ona inanmıyor ama beslediğim köpek ona inanmaya başlıyor ve hastalanıyor. Onu alıp eve götürüyorum onla konuşuyorum ama annem onu görmüyor. Hatta benim delirdiğimi falan düşünüyor. Hayvanlara bakmaya tekrar gidiyorum ama onları göremeden rüyamdan uyandım.

Rüyamda kalabalık biye yerdeyim dayım bana rüyasında şems hazretlerini gördüğünü söyledi sonra elimi hareket ettiricem yağmur yağcak dedi saçmalama dayı dedim sonra dayım elini hareket ettirdi yağmur yağdı sonra ben salaş giyimli evliya gibi birini gördüm bize yaklaşırken kayboldu somra bi tane deve beyaz devasa büyüklükte çöküyo yere bana küçük kız kıymetline ulaşcaksın çalış sabret dedi üzülme dedi sonra uyandım çok etkilendim yorumlarsanız sevirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir