Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Kartal Görmek

Rüyada konuşan kartal görmek neye işarettir?

Merhaba, ben 20 yaşında bekar bir öğrenciyim. Son dönemde kişisel olarak mutluyum fakat annemle kardeşler arası birkaç küçük sıkıntı yaşanıyor. Annemle babam ayrı. Rüyamda bizim apartmanımızın üstünde kar birikmişti ve hala kar yağışı devam ediyordu. Acı bir kuş bağırışı duydum, birkaç kere yukarı bakmaya çıktım. Son baktığımda bembeyaz bir kartal gördüm. Biraz şaşırıp baktıktan sonra tam çatıdan aşağı doğru inerken kartal uçmadan yerden yürüyerek bana doğru geldi hızlı hızlı. Hani bir tavuğu kümeste yakalamak istersiniz de çırpınır kaçar ya aynen o şekil ufak bir arbede yaşadık sonra benim baş parmağımı ısırdı.

Bende o ısırınca kanatlarından ve ayaklarından aynı bir tavuk tutar gibi tuttum. Elime baktım fakat hiç kanamamıştı ve iz de yoktu. Isırdığı anda da çok acı hissetmemiştim. Sonra beyaz kartal uysallaştı ve ona zarar vermeyeceğimi anlayınca kolumda ayaklarının üstünde durdu bende onu apartmandan içeriye aldım. Anneannem yan dairemizde oturur. Ona gösterdim. Dayımın 3 yaşında kızı var ve beni çok sever. Ona sevmesi için götürdüm. Anneannemlerde dururken Kartal’ın uyukladığını gördüm “seni dışarı mı bırakayım yoksa bize gelip yastıkta uyumayı mı istersin” dedim. O da “ben yastık çok severim” dedi. Teyzemin oğlu da oradaydı ona da götürdüm göstermek için fakat beyaz kartalda en ufak bir saldırganlık yoktu. Herkese gösterdikten sonra eve götürecek ve uyuyacaktık o sırada uyandım. Tabirini çok merak ediyorum geri dönüşünüzü bekliyorum. Teşekkürler.

Rüyada konuşan kartal görmek nasıl yorumlanır?

Uğur selam, kış aylarında rüyada kar yağması iyiye yorumlanır ve hayırlıdır, hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin bir sürüncemede kalan işi varsa onun biteceğine yorulur. Bu konuda Rüyada kar görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada beyaz kartal görmek rüyayı gören kişinin kendini yenilemesi ve manevi dünyasında hayırlı gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüyada bir hayvanın konuşması insanın doğa üstü bir kabiliyetini ve süper gücünü temsil eder, akıl ve zeka sahibi olmayı belirtir. Kişinin başarmak istediği herhangi bir konuda gerekli potansiyele sahip olduğunu gösterir. Bakınız hayvan rüya tabiri sayfası.

Bu bilgiler ışığında sizin beyaz kartal ile konuşmanız aslında aklınızı kullanarak hedeflerinize ulaşmanın mümkün olduğunu, bunun için gerekli şartlara sahip olduğunun farkında olman gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir