Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Küçük Kedi Görmek

Rüyada konuşan küçük kedi ne manaya gelir?

Rüyamda siyah beyaz, karışık renklerde konuşabilen küçük bir kedi gördüm. bu kedi benimle konuşuyordu ve hatırladığım kadarıyla kendisini korumam için benden yardım istiyordu. bende onun için endişeleniyordum. onu ne olursa olsun koruyacağımı düşünüyordum.

Rüyanın ilerleyen taraflarında anneme ve halama kedinin konuşabildiğini söylüyorum ve sonra aklımı kaçırdığımı sanacaklar diye korkuyorum. kediden onların yanında da konuşmasını istiyorum ve konuşuyor ibretlik sözler söylüyor ama tam olarak neler söylediğini hatırlamıyorum.

Rüyada konuşan küçük kedi görmek tabiri

Merhaba, bu konuda detaylı bilgi hayvanlar sayfasında bulunmaktadır. Lütfen ziyaret edip, inceleyiniz. Hayvanla konuşmak, konuşan hayvan görmek satırında yer alan bilgiler ile içinde bulunduğunuz ruh halini birada değerlendirerek verilen mesajı çözünüz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Konuşan Küçük Kedi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir kedinin konuştuğunu görmek
Rüyamda annemlere gidiyoruz. Ben kedilerden çok korkarım. Annemler de kedi varmış, kediyi görünce babamdan dışarı çıkarmasını istedim,babam kediyi eline aldı tam dışarı atarken kedi elinden düştü, bende kediyi tuttum o arada bana “ÜMREYE GIT” dedi, sonra uyandım, bu rüya beni çok etkiledi, yanıtlarsanız sevinirim.
27, Kadın, Evli, Çalışmıyor, endise

Rüyada kedi görmenin verdiği en önemli mesaj, yardım severlik ve iyi niyetiniz karşısında hayal kırıklığı yaşamamak için işin başında tedbirli olmak gerektiğine yorumlanır.
Rüyanızda kedini konuşması çevrenizle iletişiminizde normal ötesi bazı gizli yetenekleriniz olduğunu, aklınızı ve zekanızı tatlı dilinizle bir arada kullanarak hayatta tüm sorunlarınızı kolayca çözeceğinizi temsil etmektedir.
Kedinin “Umreye git” demesi yaşamınızın manevi yönünü gözden geçirmek gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir