Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Kurt Görmek

Rüyada konuşan kurt görülmesi neye işaret eder?

Merhaba bende çok ilginç denebilecek bir rüya gördüm, biraz uzun, düzgünce izah etmeye çalışacağım.

Rüyamda iki tane tanıdığım ama yüzlerini göremediğim insanlarla karanlık bir ormanin içinde yürüyoruz, birden onumuze kurtlar cikiyor, bayaği kalabaliklar, çok korktuk ve onları atlattik. Yolumuza devam ediyoruz ancak tuhaf gelen bir şeyler var, çok kolay atlattik, onlar bizi hiç kovalamadi, bunlar aklimi karistirken gittigimiz evi düşünmeye basladim “neden gittigimiz bilmiyorum” derken kurtlar tekrar karsimiza ciktilar ve en ondeki liderleri bizimle konustu, dediki “sizi bir yere goturmek zorundayiz, bu bizim gorevimiz, zorluk cikarmaniz halinde zarar goreceksiniz”.

Biz şoktayız, herhalde ruyadayim diye dusunuyorum ama bir yandan da garip bir ürperti var içimde, neyse biz zorla bir yere goturuluyoruz, onumuzde ve arkamizda kurtlar eslik ediyor, çok tuhaf bir ev gorduk, sanki yuzlillardir kullanilmamis ve kasvetli, bizi oraya goturduler, kapiya kadar geldik, “iceri girin ve bekleyin” dediler.

Yanimdakilerden biri şoyle cikisti “bize neler olduğunu soylemezseniz geri doneriz, neden buraya getirdiniz” diye sordu, kurlardan biri “bize sadece bunu yapmamiz soylendi, bizde bilmiyoruz” dediler.

Herşey çok garipti, yasadiklarima inanamiyorum, neyse biz kapiyi actik ve birde ne gorelim, içeride dayali doseli, otantik bir ev, her şey yeni ve temiz, dışarıdan gorundugu gibi değil. Biz biz salona doğru girdik ki bu arada diğer odandan sesler geldi, şaşirmis şekilde beklerken bir adam geldi, beyaz uzun bir elbisesi vardi, bize gulumsedi “korkmayin” dedi, yanimıza geldi ve “oturun” dedi.

Biz “burada neler oluyor, bize anlatin” dedik, olaylar hayli tuhaflasti “bende bir gorevliyim, sizin arkadasina bir şey göstericem, sizde sadece yanında sahit olun” diyerek “geldiniz artık gidebilirsiniz, kurtlar size gideceginz yere kadar eslik edecektir” dedi ve bana “gel” dedi, diğer odaya geçtik, yanimdakiler dışarı cikti, ben tek biraktiklarina inanmiyordum, bir yandan da çok merak ediyordum olacaklari.

Diğer odanin kapisini actik, bombos bir odaydi, dedim “bos odaya neden girdik”, “bekle” dedi, “hic bir şey sorma, sadece bekle, seni bir yere goturecem” dedi, ben zaten sok icindeyim, derken oda duvarinda bir ışık huzmesi belirdi, duvarda kapi acildi, gozlerim kör olacak gibi, çok ışık vardi, bembeyaz isik, bir anda kendimi havada ucarken buldum, beni kolumdan tutmus havada çok yuksekte suzuluyorduk, en çok yapmak istedigim ucma hayalimde sanki garip bir şekilde gerceklesti.

Neyse bulutlarin arasından suzuluyoruz, yavasca alcaliyoruz, buluttan ciktik değışık bir yere girdik, aşagilarda bir yerde tuhaf bir şehir gozukuyodu, bir anda oraya indik, hala nasıl oyle havada kaldimiza inananmazken indigimiz yerde insan gibi yani insana benzeyen canlilar vardi, değışık kiyafetleri va,r rengarenk bir kalabalık var, tam oraya indik, herkes bize bakiyordu, yani bana, ben çok şaşkindim.

Herkesin yüzünde bir tebessüm var, kendi aralarinda konusyorlar, hiç bir şey anlamadim “neredeyim ben” diyorum kendi kendime, derken bir oda gibi yere girdik, oturduk, etrafimda o adam dahil 3 kişi var, bana bir su verdiler, su da hiç berrak değil, sanki içine dis macunu koyup karistirmişlar gibi, yani sudan başka her şeye benziyordu, içtim, aradan 5 dakika geçmeden bir şey oldu, kendimi garip hissetmeye basladim, bir an fark ettim onların konustuklarini anlayabiyordum artik, bana “hosgeldin” dediler “merak etme, korkmana gerek yok, özel birisi olduğun için buraya getirildin, sana niçin burada olduğunu anlaticaz ama önce biraz sakinleş, istersen burayi dolaşabilirsin” dediler, bana eşlik etmesi için birisi geldi, dedi ki “benim adim salih (صالح), hoşgeldin” dedi, herkes iyi güzel de neden getirildim hala anlamadim, etrafa bakiyorum hiç bir şey tanıdık değil, her şey bambaşka.

Rüyayi anlatmasi çok uzun sürüyor, bu nedenle yarida kesiyorum, inşallah şimdiye kadar anlattiklarimi cevaplayan olur, sevgili adminden rica ederim buradan yazdigim için uzgunum. Blaxis tarafından 15.03.2013 / 16:20 tarihinde gönderilmiş

Rüyada konuşan kurt görmek tabiri?

Blaxis Merhaba, Bu harika rüyayı, sabırla yazarak gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyada gördüğün unsurlar ve yaşadığın olaylar çok ilginç, kurtla konuşmak, havada uçmak, insana benzeyen varlıklar, neredeyse her şey. Bu tür rüyalar iki açıdan incelenir. Ancak rüyanın açıklamasına katkı sağlayacak hakkında bilgi vermemişsin.

Rüyanız İlginç Rüyalar – Güzel Rüyalar kategorisinde ele alınırsa Bu rüyalar havada uçmak, suda yüzmek gibi hoş ve latif rüyalar olup, daima sabahın beşi ile sekizi (05-08) arasında görülür. Vucut sıhhatte iken görüldükleri zaman tamamiyle hatırlanabilirler. bu rüyalar sık sık görülür ve vücutta faydalı bir sürette tesir ederler. Beynin, kişiyi dinlendirmesi, kendini iyi hissetmesi için uykuda gerçekleştirdiği senaryolardır.

Bu rüyalar aynı zamanda bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler.

Öte yandan rüyanız rahmani rüya kategorisinde ele alınırsa gelişen mucizevi, doğaüstü olayları açıklamaya bilgim yetmemektedir. Ancak güzel şeyler anlattığı söylenebilir.

Rüyada konuşan kurt görmek rüyayı gören kişinin mevcut sıkıntı ve dertlerinden güçlü bir yakınının desteğiyle kurtulacağına işaret ederken. Rüyada bir kurtla konuştuğunu görmek öte yandan rüya sahibinin mert bir insan olduğuna ve onun bu temiz kalpli, iyi ahlaklı hali ile sahip olduğu mutluluğu ve huzuru çekemeyenler olduğunu simgeler, bu insanların yaydığı kötü enerji sebebiyle bazı ruhsal sorunlar yaşaması ihtimali olduğunu ve bu insanları hayatı boyunca affetmeyeceğine işarettir.

Rüyanın unsurları: konuşan kurt, kurt ile konuşmak, tuhaf şeyler, otantik ev, ışık huzmesi, güçlü ışık, beyaz ışık, havada uçmak, uçtuğunu, insana benzeyen canlılar.

“Rüyada Konuşan Kurt Görmek” için 3 yanıt

değerli yorumlarınızı benden eksik etmediğiniz için ben teşekkür ederim. en kısa zaman da diğer rüyalarımı da paylaşacam.

Rüyamda 1 aslan 1 kurt var bunlar normal aslan ve kurt değil tırnaktan yaratılmış gibilerdi ve türlerine göre daha uzunlardı aslan bana iri bir sesle dur dedi kaçmaya başladım aslan sinirlendi kaçma diye bağırdı kükredi kurtta beni kovalamaya başladı ben çok hızlı bir şekilde koşuyorum en sonunda desenli ve güzel bir taşın üzerine çıkıyorum kaçıcak yerim kalmıyor bir musluk var musluğu açtım önce biraz su içtim sonra elime su alarak kurdun üzerine attım. Kurt bana yaşına göre çok iyisin ihtiyar dedi yorulmuştum nefes nefeseydim.

Merhaba rüyamda bir arbede vardı bi kurtla savaşıyor gibiydik ben kurda vuruyordum onu oyalamaya çalışıyordum ve nasıl alt edeceğiz diye endişeliydim ve kurt bana sonra biçimi belirsiz oldu bu dünya göl gibi , renkli bir de bunun altı var dedi. Çok garibime gitti ve düşündürdü ne demek olduğunu anlamaya çalıştım ve bulamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir