Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Konuşan Örümcek Görmek

Rüyada konuşan yeşil örümcek neye işarettir?

Merhaba ben Servet, rüyamda bir kahve rengi yeşilimsi büyük devasa bir örümceğin düz duvarda durduğunu, duvarın ucunda bir bayanla konustuğunu gördüm, bayana “benim kim olduğumu söyleme” dedi bayanda “sende benimle konustugunu söyleme” dedi ama rüyamda örümceğin haşa aslında insan olduğunu hissettim.

Sonra kahve rengi toprakta aydınlık hava da kusku içinde yürürken etrafta devasa kahve rengi örümceklerin canlı ama hareketsiz zararsız durdugunu gördüm, yürüyerek uzaklaştım, biraz ilerde maç yapan kisiler vardı bende oynamak istediğimi söyledim, beni kimi ünlü futbolcuların oldugu takım aldı ama sokakta düz toprakta oynuyoruz

İnce uzun bir yol yine kahve rengi sonra beni sağ kanada koydular, karşı rakibin yüzü siyah siyahi değiller karanlık yüzleri seçilmiyordu, bir iki ataktan sonra git gel gol attım, sonra gol attığım yerden bir büyük gri fil ile sarı bir kaplanın uzaklaştığını gördüm, arkaları sıra baktım o ara uyandım rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada konuşan örümcek görmek neye yorumlanır?

Servet merhaba, görmüş olduğun rüyada yer alan unsurlar ve geçen olaylar birbiri ile alakasız, bu durum senin gerçek hayatında kafanı çok karıştıran bir olay yaşadığını simgelemektedir. Ben burada unsurların anlamlarını açıklayacağım ve bir mesaj çıkarıp çıkaramamak sana kalıyor.

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Evde örümcek, Örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Fakat burada enteresan olan örümceğin konuşması olup bu maddi konularda bir güzel haber beklediğini ve bu haberin yakında geleceğini gösterir.

Rüyada ayak topu, futbol oynamak zor bir sınava gireceğinizi ya da iş hayatında zorlu rakiplerle mücadele içinde kalacağınızı işaret eder. Rüyada Fil görmek Büyük bir insanla karşılaşacağını işaret eder. Rüyada Kaplan görmek güç, kuvvet, kendini güvenmek, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Konuşan Örümcek Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda örümcek ve hamam böceği gördüm çok değil ama büyüklerdi ve biri bana örümcek attı, ben de korkarak uyandım, rüyada orumcek ve hamam böceği görmek ne demek acaba? 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Funda merhaba,
Rüyada örümcek görmek haber demektir, sevineceğiniz bir haber alacağına işaret eder.
Rüyada hamam böceği görmek ruhsal, duygusal ve fiziksel olarak gençleşmeye, yenilenmeye ve temizlenmeye ihtiyacınız olduğunu işaret eder.

rüyamda örümceğin peşimden geldiğini gördüm bana bişeyler anlatmak istiyordu. sonra bir köşeye geçtim büyük bir örümcekti. birden örümcek dağıldı küçük ama yüzlerce örümceğe dönüştü bir yazı yazdılar sıraya girerek ama anlamadım. ve kar vardı her yerde damdaydık. bu ne anlama geliyor açıklarsanız çok sevinirim. :)

rüyamda iki örümcek gördüm renkli renkliydi ve konuşuyordu biri dedi ki ölmek istemiyorum ölüp öbür tarafa gideceğim kim bilir ne zaman geri döneceğim aynen böyle konuşuyor da biri dişi bir erkek sanırım renkliydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir