Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Konvoy Görmek

Rüyada konvoy neye çıkar?

Merhaba, Benim 4 amcam ve her birinin 4 çocuğu var benim ailemle birlikte. Her birinin kendi arabası var, hep birlikte konvoy halinde ablamın düğününe gidiyoruz. Ben düğün arabasındayım. Ama konvoy da düğün arabası en sonda. Giderken bir anda duruyoruz . Ve ablam ben ve eniştem arabanın içinde saatlerce bekliyoruz. Sonra merak edip ablamla aşağı iniyoruz, bir önümüzde halamın arabası var, içine baktığımızda halamı, kocasını ve çocuklarını ölü görüyoruz, ablamla çok korkuyoruz.

Sonra sırayla 4 amcamın arabasının içine de bakıyoruz. Hepsi ölmüş. En sonda babamın arabası var ama babamın arabasındaki camlar patlamış, yerlerde kan var, içine baktığımızda herkes ölü. Sonra biz ağlarken bir anda ayağım tökezliyor ve neredeyse bir uçurumdan düşüyordum . Yani babamın arabası en önde, gidememiş çünkü bir uçurum var ve bu uçurum arkadan görünmüyor.

Rüyada konvoy görmek tabiri

Rüyada konvoy görmek haberci rüya olarak rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin yeni bir gruba, bir topluluğa katılacağını gösterirken öte yandan da kişinin hayatında bazı değişilikler olacağını gösterir. Rüyada konvoya katılmak veya bir konvoya katıldığını görmek kişinin şansının açılacağına, yeni mal ve mülk edinmesine vesile olacak bazı girişimlere başlayacağına delalet eden uğurlu bir rüyadır.

Ablanın düğünün görmek onun hakkında hayırlı gelişmelere işaret etmektedir. Ancak rüyanın devamında arabada beklemeniz hayatınızda her şey yolunda giderken ani bir gelişme sonucu bir bekleme dönemine gireceğinizi, akrabalarının öldüğünü görmüş olmanız ise bu bekleme döneminin canınızı sıkacağını, karamsarlığa düşeceğinizi ifade ederken sonrasında daha kötü durumların olduğunu görüp halinize şükredeceğinizi anlatmaktadır. Lütfen rüyada uçurum görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Konvoy Görmek” için bir yanıt

Ruyamda basta bir dugun alayi geliyotdu, hepsi abimin evine toplaniyordu, kadin erkek falan, gelin ise benim kardesim gibi gordugum bir kiz kuzeniminmis. Sonradan anliyorum daha sonra carsafim varmis o ara adamlara carsafsiz yakalaniyorum, kacarken de cantami bir yere dusuruyorum, daha sonra gidip kuzenimle konusuyorum ama esi olacak kisiyle tartismislar, yuzunden anlayabiliyorm. Sonra esini goruyorum zorla konusuyorlar millet yanlis anlamasin diye, esi baya umursuz biriymis. Daha snra bir anda orada oldugum icin altin alamadim diyorum gidip cantami bulmaya calisiyorum para takabilmek icin, o sirada da paralarim kaybolmus icinden tekrardan onu ariyorum, yaklasik 125tl falan var.

Sonra buluyorum tam dugun yerine gecmis oynarken bir anda hersey yok oluyor, çöl gibi bir yolda hizlica bi kac kisiyle kostugmu görüyorum dha snra geri donmem gerek evde bise unuttm onu almam lazim dyip eve giriyorum amacev tahta eski koyumuzdeki evlerdenmis cogu yanmis balkon gbi olan bi kismi kalmis girip orda biseler ariyorum ordan bian da yok olup eve geri dondgmu goruyorum 1.5 yasinda kizim var onu bulmaya calisiyorum kaynanamin goturdugunu soyluyolar biraz tartisiyorum nereye goturuyo kafasina gore dye dha sonra baska odaya geciyorum karanlikmis geri cikiyorm arkamdan gorukcem sesleniyo zeynep burdabuyuyo gel de gor once dyo o ara onunla da tartisirken snra uyandim bian da kafam cok karisti yardimci olabilirseniz simdiden allah razi olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir