Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Koparmak

Rüyada koparmak ne demektir?

Rüyamda tuvalette koparılmış yırtılmış Kuran sayfaları gördüm daha sonra da üç-dört tane üst üste yere konulmuş Kuran-ı kerim kitapları gördüm, bunlar ne anlama geliyor acaba?

Rüyada koparmak nasıl yorumlanır?

Rüyanız, hayatınızda sizi iyilik, güzellik ve mutluluklardan mahrum bırakacak davranış, düşünce ve kişilerden uzak durmanızı simgelemektedir. Çünkü Hem tuvalette Kuran bulmanız hem de Kuran sayfalarının koparılmış olması yolunda gitmeyen bazı durumlara delalet etmektedir.

Rüyada kopartmak, bir şeyi kopardığını görmek elinizdeki bir iş veya projeyi zamanında tamamlamak için kimi endişeler taşıdığınızı simgeler.

Rüyada çiçek koparmak, yaprak koparmak, karpuz koparmak gibi bilinen bir konunun rüya tabiri için ilgili yorum incelenmelidir.

“Rüyada Koparmak” için 2 yanıt

Merhaba, bugun sabah iki kötü rüya gördüm birini yazdim ve yorumunu aldim. O rüyadan sonra bir rüya daha gördüm ve bu rüyada beni cok etkiledi.
Rüyamda yasli gibi bir adamla karsilasiyorum beni zorla evine götürüyor. Sonrada sadece dikatimi ceken sey elleri oluyor. Adamin sol elinde sadece bir tane orta parmagi vardi geri kalan parmaklari yoktu, öteki ellinde ise bir tane parmagi eksikti, geri kalan parmaklari vardi. Keskin bir sey aldi eline ve o geri kalan bütün parmaklarini kesti. Sonra “seninkilerini de keseyim mi” diye sordu. Orada uyandim.
Yorumunuzu bekliyorum simdiden teşekkürler. 23, Kadın, Evli, Ev hanımı

Ayça selam,
Görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatınızda bir güven sorunu yaşadığınızı, bir şeyin sizi fazlasıyla kaygılandırdığını temsil etmektedir. Bakınız parmak rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir