Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpeğin Elini Isırdığını Görmek

Rüyada köpeğin elini ısırması neye işaret eder?

Merhaba, adım elif. Rüyamda bir arkadaşım beni kucagında tasıyordu. Yürüyorduk, normal bir hızda. Daha sonra kosmaya basladı. Ben “kosma” diye bağırıyordum ama o umursamıyordu. İki tane müstakil evin 5 metre kadar ilerisinden koşup yanından gecicektik. İlkinde kapının önündeki kopeklere “hadi oğlum” dediler ama kopekler kosmadı, kahverengiydi. İkinci evdekilerde aynı şekilde köpegi üstümüze yollamaya calıstı, bu sefer köpek kosmaya basladı. Beni tasıyan kişiye hızlı kos dedim ama köpek bizi yakaladı ve sag elimi ısırdı.

Köpegin sahibi sadece gülüyodu. Bayagı bir süre elim agzında kaldı. Acıyı hissettm. Sonra sahibi geldi köpege bıraktırdı elimi. Sarı çok güzel ve büyük bir kopekti. Rüyanın devamında da adama dava acmaya calısıyordum. Rüyanın unsurları; müstakil ev, kopekler, sarı kopek, güzel kopekler, kahverengi kopek, köpek ısırması, büyük kopek. 14 Eylül 2012, 12:05

Rüyada köpeğin elini ısırdığını görmek tabiri

Elif merhaba, rüyanız iki ana konuya temas etmektedir; gerçek yaşamda bir arkadaşınızın neden olduğu bir sıkıntı yaşadığınızı ve daha fazla sevgi beklediğinizi. Sevgi beklentiniz ailenizden, arkadaşlarınızdan olabilir.

Öte yandan rüyanızın bir diğer mesajı, hayatınızda başarılı olacağınızı ancak kendinize örnek alacağınız, lider rol üstlenmene yardımcı olarak birinin desteğine ihtiyacınız olduğudur. Bu baba, öğretmen, amir veya başka birisi olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpeğin Elini Isırdığını Görmek” için 12 yanıt

merhaba..rüyamda erkek arkadaşım ile beraber babannemin mahallesine gidiyoruz orada bi sürü köpek var yanlarında da 10 yaşlarında bi erkek çocugu siyah bir köpek çocuga saldırıyor, çocuk bizim yanımıza geliyor, o arada ben babannemlerin evinin önündeyim, köpek bana hırlıyor erkek arkadaşım yanımdan çekiliyor, ben babannemin kapısını çalıyorum açan yok o sırada siyah köpek sağ elimi ısırıyor.rüyamdan çok etkilendim ve acil yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler

Selam, rüyamda bir köpek görüyorum, gitmek istiyorum, elimi ısırıp beni bırakmak istemiyor. Bu ne anlama geliyor? yorumluyabilir misiniz?

Acik mavi desenli parmak arasi terlikle yuruyordum. Eski okulumun orada karamele donuk bir kopek sag elimi isirdi. Kactim okula gittim bekledi ve gitti, sonra carsiya dogru yururken birden eski arkadasimi gordum, onunla dukkana girdim ama ciktigimda terligin teki ayagimda yoktu..

rüyamda bir köpek bana doğru koşuyor ben kaçmıyorum ve elimi ısırıyordu annem beni köpekten kurtarıyor elimin iki yerini ısırmış ama kan yoktu sadece iz vardı ve sürekli rüyalarımda köpek görüyorum çok sık acaba nedeni nedir neye yorumlamalıyım?

Rüyada köpek ısırması, köpek tarafından ısırıldığını görmek bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir. Akşam vakti olması ise bunun yakın zamanda olacağını ancak etkisinin hemen geçeceğini ifade edebilir.

Merhaba ismim Alparslan, rüyamda arkadasimla tenha bir yolda yürürken karşıma bir köpek çıkıyor bende elimi uzatıyorum ağzina doğru köpek elimi dişlerinin arasına alıyor ama ısırmiyor, bende sırtını okşayıp yola devam ediyor, biraz daha yürüdükten sonra aynı şey arkadaşımın başına geliyor ve köpek çok farklı kafası gövdesinin ortasinda sırt kısmında arkasimin eline bayağı zarar veriyor ve ben kurtarmak için bişey yapamıyorum.

Merhaba. Rüyamda eşim ve kardeşimle eve giderken ara ıssız boş sokakta birden köpeklerin karşımıza çıkıp bana saldırdıklarını gördüm. Köpegin bir tanesi elimi alip ısırmaya çalışırken dişleriyle ufak ufak yaralar yaptığını gordum fakat kanamıyordu. Sadece çizikler sağ elimin üst kısmindaydi. Ve yolun üzerinde bir kulübe vardı hatta biri kapiyi biri bize açıyordu bizde koşarak hemen içeri girdik. Oradaki beyfendilere köpeklerin aşıları tammi diye sorduk. Onlarda hiç bir sorun yok dediler.

Rüyamda kızımla giderken köpek sağ elimi ısırdı dikiş izi gibi oldu elim kanama olmazı daha sonra kızımı bacağından ısırdı

Merhabalar ben şevval rüyamda köpeğin ağzında elimi çıkararamadim ama açıda yok hissetmiyorumda lütfen yorumlarmisiniz

Merhaba .rüyamda siyah büyük bi köpek sağ elimi ağzına aldı fakat zarar vermiyor bekliyordu.köpeğin sahibine sesleniyordum yardım etmeden arkasını dönüp gitti.duaa ediyordum .ardın san bi bayan geldi ve elimi köpeğin ağzından kurtardı.elim zarar görmemişti.yorumlarmısınız lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir