Rüyada Köpeğin Fareyi Yemesi

Rüyada köpeğin fare yediğini görmek ne demek?

Selamlar ben rüyamda bir fareyi elimle bir köpeğin önüne koydum ve köpek fareyi yedi. Köpek fareyi yerken fare “anam anam” diye acı ile bağırıyordu ve ben uyandım yorumlarsanız çok sevinirim saygılarımla.

Rüyada köpeğin fareyi yemesi neye yorulur?

Bu ilginç rüyayı bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Rüyanız çok derin ve ağır bir rüya. Kendinizle ilgili hiçbir bilgi vermemişsiniz. Bu nedenle ayrıntılı bir yorum yapmak çok zor. Köpek çok uzun zamanlardan beri insanların en sadık dostlarından biri olan hayvandır. Köpek rüyaları en sık görülen rüyalardandır. Rüyada köpek açıklaması insanlarla hoş muhabbet etmek anlamına gelir

Rüyada fare görmek açıklaması Hırsız, bozguncu, zararlı adamdan uzak durmak gerektiğini ifade eder. Rüyada fare sesi yorumu Kötü huylu bir kadınla nikah kıymak anlamına gelir. Rüyada fare tutmak nedir Eve hırsız girmesi işaretidir. Rüyada fare öldürmek ne demektir Derin bir keder habercisi olabilir. Rüyada fareyle konuşmak meali Üzüntülü haber demektir. Rüyada fare yakalamak dedikodu, boş söz demektir

Burada 2 ana unsur var iyiler ve karşısındakiler. Köpek iyileri temsil ediyor. Kötüleri fare işaret ediyor. İçinde bulunduğunuz durumu göz önüne alarak, çevrenizdeki iyiler ve kötüler arasındaki bağı kendiniz kurabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpeğin Fareyi Yemesi” hakkında 7 yorum

  1. ruyamda kopegimin yatak odamda olan bi fareyi yakaladigini ve onu agzinda tuttugunu gordum. Ben normaldede farelerden tiksinen biriyimdir. Ruyamda fareyi once ben goruyorum daha sonra yatagimin uzerine cikip kopegimi fareye yonlendirmeye calisiyodum. Kopegim suanda yawru ruyamdada o sekilde idi. Fareyi yakalamasi icin biraz ugrasiyodum sonra fareyle yatagimin uzerinde arkadas gibi durduklarini gorunce kopegimi fareyi yakalamasi icin daha da cok kiskirtmaya calisiyodum en sonunda agzina aliyodu ama oldurmeye calisip calismadigini goremeden uyandim. Ruyami aciklayabilirseniz sewinirim. Tesekkurler.

  2. Selam ben Aytaç, rüyamda fare kovaliyoruz fareye tekme atip öldürmek istiyorum arkadasim fareyi eline alip agizini ayirip köpeğin agzina atiyor diğer arkadasim fareyi kovalarken düşüp vücudunun bütün derisi soyuluyor bana bu rüyada yorumunuzu yapabilirmisiniz

  3. Merhaba rüyamda köpegimin beyaz bir fareyi yakaladigini gördüm ama fareyi yemedi, bundan daha önce de elimle kahverengili beyazlı bir fare yakaliyordum lütfen yorumlar misiniz?

    1. Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Lütfen rüyada köpek görmek sayfasında Rüyada Köpek Saldırısı Görmek Ne Anlama Gelir? paragrafını inceleyin.

  4. Rüyamda birkaç kişi avcumuzun içinde kedi yavrularını taşın üzerine koymaya gidiyoduk yolda bir anda köpek yavruları çıktı sahiplerine söyledim köpekler ısırıyor deyip tuttu bizde yoldan geçtik yavruları taşın üstüne koyduk ama bi anda kediler fare yavruları oldu köpekleri bıraktılar köpekler koşarak fareleri yemeye başladı engel olamadım

    1. Esin merhaba. Rüyada kedi yavrusu görmek sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyada yavru kedi görmek aynı zamanda sevdiklerinizin sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir. Rüyada yavru köpek görmek çocuğunuz, yeğeniniz gibi kimi çocukların sizinle daha fazla zaman geçirmek istediklerini, onlara biraz daha çok vakit ayırmanız gerektiğini temsil eder. Yavru kedilerin fareye dönüşmeleri aslında sizin bazı sebeplerle kendinizi değersiz görmek başladığını anlatmaktadır. Köpeklerin fareleri yemesi ise bir dostunuzun (rüyadaki köpek) vesile olmasıyla bu kötü huydan (rüyadaki fare – kendini değersiz görme huyu) kurtulacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir