Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpeğin Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada köpeğin kediyi ısırması ne demektir?

Ben eşimle 4 ay oldu ayrılalı, boşanma davası açtı ama boşanmadık, ben istihare ve hacet kılıp dua ediyorum ve bu zamana kadarki rüyalarımın yorumunu buluyordum ama iki rüya gördüm bunların yorumunu bulamadım yorum yapar mısınız .

1. si yolda gidiyorum, beyaz bir köpek biraz büyükçe bir kediyi ısırıp, ağzında sallayıp fırlatıyor ama kediye bir şey olmuyor ve kedi köpeğe karşılık veriyor, sonra evime geliyorum, evin ardiyesindeyim, orayı temizliyorum, ardiye ne çok pis nede temiz, eşimin köyünden Ahmet diye biri var yanımda, benim yakamı toplayıp kızıyor, bende diyorum ki “eşimle olanları ben yapmadım” diyorum. Sonra iri bir fare çıkıyor, arkasında da kedi, yalnız kedi fareden küçük ama fareyi dışarı çıkarıyor, fare arkamdan kapıdan çıkıyor ben o arada uykudan sıçradım uyandım, sanki gerçekte arkamdan geçmiş gibiydi.

2.si dedemin evindeyim, ev ahşap ama eski değil. Sonra bir genç kız var, onu eve çağırıyorum ve onunla konuşmak istiyorum, oda benden hoşlanıyormuş. Kız çok neşeli, kahkaha atıyor, yalnız ben kızın iç çamaşırını çıkartırken çamaşırda kuran harfleri görüyorum ve sonra bir çamaşır daha varmış ondada aynı şeyi görüyorum, onunla konuşamıyorum bir türlü, benden uzaklaşıyor, uyandım sonra etkisinde kaldım, ALLAH hayra çıkarır inşallah. Rüyalarımı yorumlarsanız sevinirim iyi çalışmalar

Rüyada köpeğin kedi ısırdığını görmek yorumu

Birinci rüya.
Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Rüyada köpekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir. Rüyada köpekler 1 numaralı hayvanlardır, en çok görülen rüyalar arasında liderdir. Köpekler insandaki eril yönü temsil edip, geleneksel cesaret ve sadakat sembolüdür.

Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Alternatif olarak rüyada kediler için talihsizliğe ve kötü şansa işaret ettiği söylenir.

Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Bu konuda rüyada köpeğin kediyi yemesi rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir. Rüyada büyük fare görmek başkalarının hayatında kimi küçük sorunların sizi de etkilediğini ancak bunlardan etkilenmemek gerektiğini ifade eder.

İkinci rüya
Rüyada yabancı kadınla konuşmak rakiplerinize, sizi çekemeyenlere karşı başarı kazanacağınızı simgeler. Ancak tamamlanmamış olması başarı konusunda kimi sıkıntıları gösterir. Rüyada görülen Arapça yazıların Kuran sayfaları olup olmamasına göre rüyanın yorumu ve kıymeti çok değişir. Rüyada kuran-ı kerim sayfaları görmek çok hayırlıdır. Rüyada kuran sayfası dışında Arapça yazılar görmek etrafınızda size zarar vermek isteyen kişiler olduğunu ve dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Köpeğin Kedi Isırdığını Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle bu kadar kısa sürede yorum için teşekkür ederim, ben gereken mesajımı aldım sanırım yorumdan aynen yorumdaki gibi etrafımda zararlı kişiler var çok teşekkürler

iyi günler benim rüyamda bir kedi kanlar içinde yüzüme bakarak kaçtı, olduğu yerde buğdaydökülmüştü, neyin yaptığını görmedim annemlerin evinde görüyorum. 7 yıllık evliyim 1 kızım var eşimle sık sık ufak tefek şeylerden tartışıyoruz. Yorumlarsanız sevinirim

Arkadaşlar merhaba ben rüyamda bir doberman gördüm ve ağzında siyah ufak kedi vardı kafasından ağzına almış sadece arka ayakları gözüküyor ve miyavlama sesi bir sopa buldum köpeğe vurmaya calısıyorum vuramıyorum ama kedi ağzından kaçtı sonra köpekle gidiyorum vurmak istiyorum ama denk gelmiyor kopek bir eve giriyor evden bir fotoğraf düşüyor yere bir erkek mavi gözlü yaş 45_50 yaşlarında ve baş örtülü bir kadın sopala fotoğrafa defalarca vurdum kadın yanıma geldi fotoğrafı alıp ona verdim biraz yürüdük ve uyandım hiç bir anlam veremedim bir yorum yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir