Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpeğin Kedi Yediğini Görmek

Rüyada köpeğin kedi yemesi ne demektir?

Rüyamda tanımadığım bir adam orman içinde bahçeli evimizin penceresinden içini gözetliyor. Bende evin içinde kedim ile duruyorum bir köpek yaklaşıyor onu pencereden içeri alıyorum ve içeride duran kedi yavrusunu yiyor. yorumlarınız için teşekkürler. Rüya konusu : tanımadığı adam, orman içinde bahçeli ev, Köpek, kedi yavrusu. 19. 01. 2010 / 01:28 tarihinde gönderilmiş

Rüyada köpeğin kedi yediğini görmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda kimi korkular, endişeler taşıdığınızı, sevdiğinizi şeyleri kaybetme korkusu içinde bulunduğunuzu ifade etmektedir. Rüyada köpek görmek konusunda detaylı bilgi için lütfen köpek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyada kedi görmek konusunda detaylı bilgi için lütfen kedi rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpeğin Kedi Yediğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda büyük gri köpek sarı bir kediye saldırıyor.Bende onların önünde oluyorum kaçıyorum saklanıyorum ama kedi ve köpek beni fark etmiyor bile sonra da kedi köpeği kovalamaya başlıyor.

rüyamda gerçekmiş gibi beyaz sibirya kurdu kendi köpegimi 3 yavru kedi yerken gördüm ne demekti acaba beni bilgilendirirmisiniz teşekkür şimdiden

Rüyamda kepeğin kediyi yediğini görüyorum. İlk önce patisini ısırdığını görüyorum. Sonra onu parçaladığınıda görüyorum. Birde iki kedinin birbirine baktığını görüyorum. Birbirlerine saldıracaklar diye düşünüyorum. Kediyi engellemeye çalışıyorum. Kedi bana bakıyor ama saldırdığını görmüyorum. Birde bir kediyede sarışdığımı görüyorum. Bu rüyadan uyanmak istiyorum. Uyanamıyorum. Anneme sesleniyorum ama uyanmak zor oluyor. Kardeşimin yanımda yattığını sanıyorum onun kolunu ya da elini ısırıyorum. Sonradan uyanıyorum ve uyandığım zaman kardeşimin yanımda olmadığını o anı rüyamda gördüğümü anlıyorum. Cevaplarsanız çok mutlu olurum. Çünkü çok korktum. Yorumlarınız da çok güçlü. Merakta ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir