Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpeğin Kedi Yemesi

Rüyada köpeğin kedi yediğini görmek ne demektir?

Ben arkadaşımla incik boncuk bakıyorum sonra bir ses geliyor, o ses kedinin sesiymiş meğer, bir kadın kediyi poşete bağlamış o yüzden bağırıyormuş, sonra kadın kediyi poşetten çıkardı, kediye bir baktım bembeyaz, sadece burnuyla kulakların arası siyah, elim kadar ancak var kedi.

Sonra ben kedi alıyorum, annemin kaldığı köydeyim bir an ben arkadan arkadaşım önden gidiyoruz sonra arkadaşım köpek diye bağırıyor, ben kediyi düşündüm ne yapmalıyım diye sırtımda çanta vardı oraya koyalım diye düşündün ama kedi sol bileğime yapıştı çıkmadı o sırada köpekler gelmişti çoktan köpekler hırladı falan biz arkadaşımla paralel olduk aramızda da köpekler, arkadaşım bana at anlamında ellerini salladı, bende atıyorum fakat iyi atamadığım için arasına kedi köpeklerin düşüyor, köpekler kediyi yiyor. Bende arkadaşımla koşuyorum bitti, rüyada köpeğin kediyi yemesi neye işaret eder?

Kimden: Hazal
Cinsiyetiniz:Kız
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Korku şaşkın merak
Anahtar kelimeler: Köpeğin kediyi yemesi, incik boncuk,

Rüyada köpeğin kediyi yemesi tabiri

Hazal merhaba, il önce rüyada kedi görmek  sayfasını mutlaka okumalısın. Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Rüyada köpeğin kediyi yemesi rüyayı gören kişinin yaşadığı bir aldatılma durumu karşısında büyük bir öfke içinde olduğunu ve bu yüzden insanlara güveninin kaybedip içine kapandığını ifade eder.

“Rüyada Köpeğin Kedi Yemesi” için 5 yanıt

Rüyada kırmızı kedi görmek
Öncelikle merhabalar, yardimci olursaniz sevinirim
Ben rüyamda erkek arkadaşimın evine gidiyorum ama bu ev daha önce hiç görmediğim bir ev. neyse daha sonra kapiyi çalip içeri giriyorum. kapiyi açiyor arkadaşım. “evde kimse var mi” diye soruyorum o “hayir” diyor. Sonra ortadan kayboluyor. ben diğer odaya giriyorum orada bir kizi farkediyorum. sofra hazirliyor. bu kiz kisa boylu, saçlari topuz yapilmiş, uzun etek giymiş biri. neyse o beni fark etmiyor bende tanimadiğim için bir şey söylemiyorum. sonra ordaki bir koltuktan yaşli bir kadin çikiyor ben korkup çiğlik atiyorum, birden diğer odadan tamamen kirmizi renkli bir kedi ve köpek çikiyor ama bana saldirmiyorlar ama ben yinede çok korkuyorum, kaçiyorum girişe doğru, orada bir koltukta da anneannemin oturduğunu görüyorum, içimden anneannemin burada ne aradiğini düşünüyorum ama ona seslenmiyorum. sonra erkek arkadaşıma sorayim diyorum anneannemi o mu çağirmiş diye o hala ortalarda yok onu bulamıyorum işte burada da uyandim. Yardimci olursaniz çok sevinirim. beni etkileyen bir rüya özellikle beni merak içinde bırakan kisim kırmızı kedi ve bu kedinin ne anlama geldiği. şimdiden teşekkür ederim

Rüyanız gerçek hayatınızda çok sevdiğiniz, değer verdiğiniz birinin sizi çok öfkelendirdiğini / öfkelendireceğini, ancak öfkenizi kontrol etmeyi başarıp ona uymamanız gerektiğini işaret etmektedir. Rüyanız, bir kızgınlık anında tarafların kedi ve köpek gibi karşı karşıya, yan yana gelmesinin sakıncalarını hatırlatan değerli bir rüyadır.

Merhaba öncelikle, rüyamda kara bir kedi gördüm ve yavru bir köpeğim var, kedi yaralı ve bunu fark eden yavru köpeğim kedinin ensesinden kopararak yemeğe basladı, bende bir şey yapamadım lütfen yorumlarsanız sevinirim.

Merhaba rüyamda bir aslanin kediyi kovaladigini ve zorla yakaladigini gördüm yakalayip elleri ruyamda da görüntüden korkup bakamiyodum

öncelikle Merhaba ben rüyamda ev kedimi köpeğin parçalamaya çalıştığını gördüm sonra kedim kaçmayı başardı ama ayağı topal topal yürümeye başladı , anlamı nedir acaba söyler msiniz lüütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir