Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpeğin Üstünde Koyun Kürkü Görmek

Rüyada köpeğin üstünde koyun kürkü neye delalet eder?

Rüyada köpeğin üstünde koyun kürkü görmekSelamun aleykum, öncelikle yorumlariniz icin Allah razi olsun. Anlatacagim rüyayı görmeden önceki gece bir arkadasımdan beni üzen bir mesaj aldım , arkadaşım benimle ilgili bilmediği birçok şey olmasına rağmen ön yargılı bir biçimde eleştiriyor ve vefasızlıkla suçluyordu ve bu durum beni çok üzdü.

Ruyama geçecek olursam, rüyamda bir sokakta yürüyordum, bir kaç metre ilerde solda bir köpek oturuyordu, yalnız köpeğin üstünde koyun kürkü vardı. Çobanlarin sırtlarına örttüğününe benzer bir şey. Koyun dış gorunuslu bir köpekti. Hatta ruyada onu bir koyun zannediyor ama ardindan bir köpek olduğunu fark ediyordum.

Yürümeye devam ederken bir adam köpegi gördü ve kacmaya, köpekte onu kovalamaya başladı. 5-6 saniyelik bir kovalamacadan sonra köpek geri dönmeye başladi ve bu sefer bana doğru koşmaya başladı. Bense kaçmiyordum sadece köpeğin bana dogru koşuşunu izliyordum, sonunda yanima vardı ve ben daha o gelirken dahi yanımdan koşup geçecekmiş hissini taşiyordum ama öyle olmadı. Geldiği gibi sağ mi sol mu hatirlamiyorum, dizimi ısırdı ve bırakmıyordu. Birkac saniye kadar onu ayırmaya çalıştım ama olmadı, sonunda yüksek sesle bağırıp yardım istemeye başladım. Tabi bu esnada dizim yuzunden acida çekiyordum ve sonra uyandim.

Ruyanın başından sonuna köpeğin koyuna bezemesine şaşiriyor ve bunu garipsiyordum, o sanki bir çeşit elbise giymiş gibiydi kamuflaj gibiydi. Bu arada ruyayi gordugumde saat sabah 10 gibiydi. Yorumunuzu bekliyorum .ESselamun aleykum.

Rüyada köpeğin üstünde koyun kürkü görmek yorumu

Bu derin anlamlar taşıyan kıymetli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Gördüğünüz rüya tamamen günlük hayatınızda arkadaşlarınız, onlarla olan iletişiminiz ve onlarla yaptıklarınız hakkında bilgi vermekte arkadaş çevresinde daha fazla beğenilmek, saygı duyulmak, onlarla daha iyi ve yakın ilişki kurmak isterken bazılarının gerçek yüzünü göremediğini ve bu yüzden başının ağrıdığını / ağrıyacağını temsil etmekte kısacası kendinize iyi arkadaşlar, güvenilir dostlar bulmanızı tavsiye etmektedir. Lütfen rüyada koyun görmek sayfasını da ziyaret edin.

“Rüyada Köpeğin Üstünde Koyun Kürkü Görmek” için bir yanıt

Annem rüyasinda beyaz bir çoban köpeğinin bilegini ısırdıgını görmus, baya bir uğrasmıs köpekle ama bir türlü bırakmamıs, köpek ısırmaya parcalamaya calısıyormus. Diger elinde bir bıcak varmıs, ne yaptıysa köpek bırakmamıs, son çare elindeki bıcakla köpegin agzini kesmis, sonra bıraktıgını görmus, uyanmıs. Yorumlarsanız sevinirim, tesekkurler, iyi bayramlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir