Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köpeğin Yılan Yediğini Görmek

Rüyada köpeğin yılan yemesi ne demektir?

Rüyamda bir köpeğin yılan yediğini gördüm. Dün gece gördüğüm rüyada bir köpek arkamdan geliyordu, korktum, onu kovaladım ve yürümeye devam etti. Bu sırada kimi değişik sesler duydum ve daha sonra arkamı dönüp baktığımda biraz önce yanımdan kovaladığım köpek yerde yılanla boğuşuyordu, yılan öldü mü ölmedi mi bilmiyorum ama onu yemeye çalışıyordu. Bu ne demek, rüyada köpek yılan boğuşması neye delalet eder. Lütfen cevaplayın. Şimdiden teşekkür ederim. 18 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada köpeğin yılan yediğini görmek neye yorulur?

Rüyada köpekten korktuğunu görmek, köpekten korkmak, iyi bir arkadaşınız ile ilişkinizin bozulması veya kendi iç güdülerinde bir bozulma, içgüdü kaybı anlamına gelir.

Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Köpeğin Yılan Yediğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada yılan yutmak
Rüyamda içi su dolu cam bardağın içinde yılan varmış ve ben bilmeden suyu içiyorum, yılanı yutuyorum, sonradan pişman oluyorum. Yılan ağzımdan dışarı çıkıyor o kadar büyük ki korkuyorum.

Rüyamda köpek ve yılan kavga ediyordu. Yılan köpeği isirdi bir kac defa ama daha sonra yilan kacmaya basladi.

Rüyamda bir ķopek var ama kopek bize mi ait bilmiyorum zararsız bi kopek.yanim da ablam ve yeğenim var. Yolda bir yerde içine doğru kıvrılmış halka şeklinde bir yilan buluyoruz ama canlı mi cansız mi bilmiyorum zayıf bir yilan zaten köpeğe veriyoruz yiyor . Sonra biraz daha kalınca ve canlı bir yilan daha yiyor kopek ve bu yılanı yerken karşı taraftan kopek ve bizim olduğumuz yone doğru gelen üç yilan görüyoruz üçe ayrılmış geliyorlar sanki 3 ayrı yol varmış her yoldan bir yilan geliyor biri beyaz biri sarı üçüncü bin rengini hatırlamıyorum ama gri gibi sanki. Ben ablama goruyor musun diyorum kopek e yemek geliyor birinin nasibi neyse o o kadar çalışsada çalışmada da nasibi neyse onu yiyor kopek oturduğu yerden yilan lari yiyor kendileri geliyorlar.Yilanların boyları 1.5 m civarında ve kol kalınlığında gibi. Daha sonra oradan ayriliyiriz ama o 3 yilan ne oldu bilmiyorum. Sonra kendini ev mi ahir mi ne olduğunu bilmediğim bir yerde buluyorum bir sürü adamlar var bir kargaşa ortamı var içerde yine yilamlari falan var galiba birde deve geliyor oraya ama biraz yaramaz mi huysuz mu öyle bir deve deve sanki bir şeyle r yapıyor Atlama ziplama gibi ama bana hiç zararı olmuyo . Bu 3 hayvani siraali sekildw gördümsanki süregelen devam eden bir rüyaydi.yorumlarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir